Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

У Козятині готують до відкриття кисневу станцію Роздрукувати

Уже за два місяці у Козятинській центральній районній лікарні має розпочати роботу власна киснева станція вартістю 2 млн 195 тис грн. Про це сьогодні повідомив голові обласної Ради Вячеславу Соколовому тимчасово виконувач обов’язків директора закладу Ігор Грубеляс. Голова обласної Ради перебуває з робочою поїздкою у Козятинському районі, в рамках якої відвідав місцеву лікарню, ознайомився з ходом реконструкції діагностичного блоку та впровадженням телемедицини у районі.

– Реконструкція діагностичного блоку триває із листопада 2020 року і завершиться у 2022-му, – повідомив т.в.о директора районної лікарні і голова постійної комісії обласної Ради Ігор Грубеляс. – Але ми розділили це будівництво на два етапи, аби якомога швидше надавати допомогу пацієнтам. У діагностичному блоці, у якому залишились лише косметичні роботи, розміститься томограф, рентген-апарат, апарат УЗД-діагностики, а також екстрена клінічна лабораторія. Усе обладнання закуплено за бюджетні кошти. А також наша лікарня спрямувала 2,5 млн грн власно зароблених грошей.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що своєчасна та якісна діагностика – це запорука  подальшого успішного лікування і процесу одужання.

­– І наявність готового відділення до прийому пацієнтів – вкрай важливо для Козятина. Адже громада багаточисельна і ця техніка дозволить лікарям надавати якісну допомогу, – сказав він.

У Козятинській центральній районній лікарні 422 працівники, в т. ч. 73 лікарі,180 середніх медичних працівників. Консультативна поліклініка обслуговує 785 відвідувачів за зміну. Цілодобовий стаціонар розрахований на 250 ліжок

Голова обласної Ради поцікавився, наскільки лікарня готова до нової хвилі пандемії, яка очікується восени.

– Час зобов’язвує нас відкрити киснево-магістральну станцію,  – зазначає Козятинська міська голова Тетяна Єрмолаєва. – Ми маємо працювати на випередження і  мати незалежний доступ до кисню. Адже ми – велика громада, залізничний вузол. Чекаємо на державну субвенцію, і думаємо, що максимум через 2 місяці матимемо власну кисневу станцію.

За словами Тетяни Єрмолаєвої, на кошти на кисневу станцію уже передбачили у міському бюджеті.

– Потрібно враховувати ситуацію навколо нас. Необхідно заздалегідь готуватися. І в цьому питанні помилок не повинно бути. Попередній рік показав нам, що є важливим, – наголосив Вячеслав Соколовий. – Для медицини взагалі важливою є достатня кількість кисню і не тільки для лікування ковіду. Кисень – це допомога хворим з різного роду захворюваннями. І добре, що і голова громади, і директор лікарні це розуміють. 

Також голова обласної Ради ознайомився з підготовкою до запуску телемедицини у лікарні.

– Ми готові до співпраці з телемедициною, у нас є приміщення, де лікарі можуть отримувати додаткові консультації, а також надавати медичні консультації іншим лікарям, – наголосив керівник лікарняного закладу.

– Можливість оперативного швидкого і доступного спілкування професіоналів дозволить якісно визначати діагнози та призначати лікування, – сказав Вячеслав Соколовий. – Телемедицина є пріоритетом для розвитку медичної галузі, бо скоротить шлях пацієнта до лікарні або взагалі нівелює цю потребу. На відстані високопрофесійні лікарі зможуть надавати консультації. Час від населеного пункту до обласного центру теж грає важливу роль, і його не потрібно витрачати. Телемедицина дозволяє лікувати в умовах комунальних лікарень на місцях.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 липня 2021 року, 12:35

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація