23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Козятинському районі учасники АТО взяли участь у футбольному турнірі Роздрукувати

Протягом двох днів, спершу в с. Перемога Козятинського району, а згодом в м. Козятин, проходив міжрайонний турнір з футболу «Кубок Героїв АТО». Основною метою спортивних змагань було вшанування пам’яті учасників АТО, уродженців Козятинщини.

Проведення футбольного турніру стало можливим за сприяння та підтримки депутата обласної Ради Ірини Колесник та Козятинської районної асоціації учасників АТО.

Змагання відбулися серед гравців, які були учасниками антитерористичної операції Козятинського, Калинівського, Бердичівського районів та м.Вінниці.

Перемогу, як серед дорослих так і серед дитячих команд, здобули представники Козятинщини.

- Головна мета цього спортивного свята була не в переможцях чи переможених, це було свято єднання людей в пам’ять про Героїв, які загинули, але до останнього подиху виконуючи свій військовий обов’язок, залишились вірними Військовій присязі та всьому українському народові,  – так прокоментувала проведений міжрайонний турнір на своїй сторінці Facebook депутат обласної Ради Ірина Колесник.

Повернутись Створено: 7 серпня 2017 року, 16:06 Переглядів: 398

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація