Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Крижопільському районі висадили саджанці лісових дерев Роздрукувати

Минулими вихідними в селі Городківка Крижопільського району відбувся захід із озеленення пейзажного місця населеного пункту площею понад 0,5 га. Висадили саджанці лісових дерев. Зокрема, саджанці липи,  граба, берези, червоного дуба та кримської сосни.  Поруч з майбутнім гаєм  розташовані об’єкти відпочинку та дозвілля громадян.

Ініціатором та організатором цієї акції виступив депутат обласної Ради Юрій Семенюк. За його словами, ідея висадки дерев з’явилась у нього ще минулого року. 

До акції озеленення території долучилися учні та педагогічний колектив середньої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 1, філіал Крижопільського будівельного ліцею №9,  дошкільні заклади №2 та №4, жителі багатоповерхівки житлового масиву, а також місцеві підприємці, фермери, представники місцевої влади та працівники лісового господарства.  

– Маленькі дерева, посаджені жителями села, через десятки років стануть величним парком, прекрасною зоною відпочинку для всіх, – каже Юрій Семенюк. – Сьогодні було хвилювання стосовного того чи прийдуть люди висаджувати дерева, але сумніви зникли, коли о дев’ятій годині ранку на територію майбутнього гаю почали приходити крижопільчани з інвентарем для посадки дерев.

Також Юрій Васильович зазначив, що в майбутньому потрібно огородити територію гаю парканом, облаштувати доріжки, визначити місця відпочинку та зробити освітлення у вечірній час.

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 15:55 Переглядів: 364

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація