23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Крижопільському районі висадили саджанці лісових дерев Роздрукувати

Минулими вихідними в селі Городківка Крижопільського району відбувся захід із озеленення пейзажного місця населеного пункту площею понад 0,5 га. Висадили саджанці лісових дерев. Зокрема, саджанці липи,  граба, берези, червоного дуба та кримської сосни.  Поруч з майбутнім гаєм  розташовані об’єкти відпочинку та дозвілля громадян.

Ініціатором та організатором цієї акції виступив депутат обласної Ради Юрій Семенюк. За його словами, ідея висадки дерев з’явилась у нього ще минулого року. 

До акції озеленення території долучилися учні та педагогічний колектив середньої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 1, філіал Крижопільського будівельного ліцею №9,  дошкільні заклади №2 та №4, жителі багатоповерхівки житлового масиву, а також місцеві підприємці, фермери, представники місцевої влади та працівники лісового господарства.  

– Маленькі дерева, посаджені жителями села, через десятки років стануть величним парком, прекрасною зоною відпочинку для всіх, – каже Юрій Семенюк. – Сьогодні було хвилювання стосовного того чи прийдуть люди висаджувати дерева, але сумніви зникли, коли о дев’ятій годині ранку на територію майбутнього гаю почали приходити крижопільчани з інвентарем для посадки дерев.

Також Юрій Васильович зазначив, що в майбутньому потрібно огородити територію гаю парканом, облаштувати доріжки, визначити місця відпочинку та зробити освітлення у вечірній час.

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 15:55 Переглядів: 318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація