23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Лісничому святкували День села Роздрукувати

«Лісниче – село мальовниче!» Під такою назвою 19 серпня в с. Лісниче Бершадського району відбувся День села, який об’єднав в себе свято Преображіння Господнього та День Незалежності України.  Саме в цей день з'їжджаються до рідного куточка люди, які тут народилися та виросли. І село радо зустрічає гостей.

Свято розпочалось із розважальної програми. В обідню пору у парку відпочинку зібрались місцеві жителі та гості. Всі малюки мали змогу весело провести своє дозвілля та побавитись на батутах, які подарував в цей святковий день депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

Урочиста частина свята відбулась у приміщенні сільського Будинку культури. До концерту готувалися ретельно. Адже День села відбувається раз на рік. Ведучі концерту вітали теплими словами односельчан, згадали і тих, хто народився цього року в селі, і хто став на весільний рушник.

Колектив Лісниченського СБК вітав земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались Україні, рідному краю,  батькам та нашим захисникам. 

Лісниченський сільський голова Олександр Світайло подякував односельчанам, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Він вручив подяки за вагомий особистий внесок у розвиток Лісниченської територіальної громади, активну участь в її громадському житті та з нагоди Дня Незалежності України. Наприкінці виступу сільський голова відзначив депутата обласної Ради, мецената свята Володимира Зарічанського і нагородив грамотою за багаторічну співпрацю з Лісниченською сільською радою та матеріальну допомогу в організації дозвілля дітей територіальної громади.

Володимир Зарічанський навзаєм привітав усіх присутніх.  

- Як людина, так і кожне, село та селище мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію, - зазначив Володимир Анатолійович. - Такі свята згуртовують та об’єднують односельчан. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село.

Він вручив Лісниченській громаді запашний коровай та подарував плазмовий телевізор.

Окрім концерту на  гостей та жителів села  чекали смачні лісниченські традиційні страви – засипана капуста та рибна юшка. Готують їх селяни за старовинними рецептами, які знають лише місцеві жителі.

Повернутись Створено: 21 серпня 2017 року, 16:29 Переглядів: 1421

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація