23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Лісовій Лисіївці на Калинівщині вирізають сад та розширюють кар’єр без згоди селян: мешканці громади просять владу втрутитись Роздрукувати

10 червня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся із мешканцями села Лісова Лисіївка Калинівського району, які скаржаться на те, що у їхньому населеному пункті без згоди громади вирізають яблуневий сад.

Активісти громади зазначають, що 4 червня у село прибули невідомі люди, як виявилося згодом – працівники Стрижавської колонії, і почали різати колишній колгоспний садок, який має площу більше 30 га. Коли люди забили на сполох, виявилося, що ні громада, ні депутати на таку справу не давали згоду. Коли мешканці звернулися до сільського голови, щоб з’ясувати хто є власником землі і саду та хто дав згоду на знищення дерев, той у свою чергу відповів, що садок у оренді. Але як зазначають жителі села, сільські депутати не підтверджують цієї інформації, бо на сесії сільської ради подібне рішення не ухвалювалося. Мешканці села також повідомили, що невдовзі сільський голова сказав, що цю землю без згоди громади вилучив Держкомзем і віддав підприємцям.

Побачивши, як невідомі особи ріжуть дерева, а знищено було близько 38 яблунь, селяни заблокували їхню роботу і викликали слідчо-оперативну групу з Калинівського району. Сьогодні мешканці села Лісова Лисіївка вимагають притягнути зазначених осіб до відповідальності та намагаються встановити, хто дав дозвіл на вирубку саду і чия це земля.

Крім того, вони повідомили про проблему піщаного кар’єру поблизу села, який планується значно розширити. Селяни виступають проти цього, адже вважають, що їх обдурили. Як вони кажуть, спочатку мова йшла про 6,4 га землі для розробки родовища піску на 5 років, нині ж вони дізналися, що розробник родовища має документи на розширення площі родовища до більш як 40 га і терміном на 20 років. Селу тоді обіцяли преференції, ремонт соціальних закладів, будівництво дороги, тощо. Проте усього цього не зробили, обдуривши селян. А сьогодні з навколишньої території села намагаються зробити пустку. Тому селяни прагнуть відновити справедливість і у цьому питанні. На жаль, місцева влада не на їхньому боці.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив мешканців, які звернулися до нього, що скерує звернення до керівництва УМВС у Вінницькій області з метою розслідування інциденту у селі Лісова Лисіївка, а також вивчить питання щодо піщаного кар’єру та вжиє заходів відповідно до чинного законодавства в інтересах жителів місцевої територіальної громади. 

Повернутись Створено: 10 червня 2015 року, 20:29 Переглядів: 1348

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація