Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Літинському районі недопрацьовують щодо виконання доручень з області Роздрукувати

Звіт про господарську діяльність за три квартали поточного року 8 жовтня представив голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький. Головував на засіданні очільник облдержадміністрації Іван Мовчан, обласну Раду представляв 1-й заступник голови Ігор Кревський.

Керівник району наголосив, що для підвищення якості соціально-економічних показників намагаються залучати кошти з усіх джерел, об’єднуючи бюджетні надходження із ресурсом бізнес-структур і громади. Використовуючи ці джерела, триває реконструкція медичних закладів, об’єктів культурної спадщини, будівництво додаткових житлових площ.

За словами Олега Новіцького проблемою є і ремонт доріг, який ускладнює сипучість ґрунтів території району. Проблемним є і місцеве сміттєзвалище. За словами керівника обласної санітарно-епідеміологічної служби Валентини Зайцевої, воно залишається єдиним в області без офіційно оформленої земельної ділянки. Олег Новіцький в свою чергу зазначив, що юридичні дії в напрямі реєстрації землі вже проводять. Голова облдержадміністрації Іван Мовчан наполіг, щоб усі документи з цієї справи йому надали до 11 жовтня.

Не все безхмарно і з охороною здоров’я: відремонтовано недостатню кількість медичних закладів – 22 із 40 запланованих ФАПів. За словами директора департаменту охорони здоров’я і курортів Лідії Діденко, такі темпи неприпустимі, адже обласна влада свою допомогу надає вчасно.

Начальник управління освіти Ігор Івасюк зауважив на необхідності своєчасного ремонту крівель будинків освітніх закладів.

 Хвалили район за оптимізацію роботи зі створення пунктів збирання молока і за середню зарплатню в галузі сільського господарства – вона зросла до 2 тисяч 400 гривень.

– Натомість присутня досить велика строкатість в оплаті праці осіб, які задіяні у інших сферах, – зазначив Іван Мовчан. – Її потрібно долати.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 14:53 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація