23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Літинському районі недопрацьовують щодо виконання доручень з області Роздрукувати

Звіт про господарську діяльність за три квартали поточного року 8 жовтня представив голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький. Головував на засіданні очільник облдержадміністрації Іван Мовчан, обласну Раду представляв 1-й заступник голови Ігор Кревський.

Керівник району наголосив, що для підвищення якості соціально-економічних показників намагаються залучати кошти з усіх джерел, об’єднуючи бюджетні надходження із ресурсом бізнес-структур і громади. Використовуючи ці джерела, триває реконструкція медичних закладів, об’єктів культурної спадщини, будівництво додаткових житлових площ.

За словами Олега Новіцького проблемою є і ремонт доріг, який ускладнює сипучість ґрунтів території району. Проблемним є і місцеве сміттєзвалище. За словами керівника обласної санітарно-епідеміологічної служби Валентини Зайцевої, воно залишається єдиним в області без офіційно оформленої земельної ділянки. Олег Новіцький в свою чергу зазначив, що юридичні дії в напрямі реєстрації землі вже проводять. Голова облдержадміністрації Іван Мовчан наполіг, щоб усі документи з цієї справи йому надали до 11 жовтня.

Не все безхмарно і з охороною здоров’я: відремонтовано недостатню кількість медичних закладів – 22 із 40 запланованих ФАПів. За словами директора департаменту охорони здоров’я і курортів Лідії Діденко, такі темпи неприпустимі, адже обласна влада свою допомогу надає вчасно.

Начальник управління освіти Ігор Івасюк зауважив на необхідності своєчасного ремонту крівель будинків освітніх закладів.

 Хвалили район за оптимізацію роботи зі створення пунктів збирання молока і за середню зарплатню в галузі сільського господарства – вона зросла до 2 тисяч 400 гривень.

– Натомість присутня досить велика строкатість в оплаті праці осіб, які задіяні у інших сферах, – зазначив Іван Мовчан. – Її потрібно долати.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 14:53 Переглядів: 697

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація