23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Літинському районі вирішуватимуть питання транспортного забезпечення Роздрукувати

Забезпеченість достатньою кількістю шкільних автобусів – потреба номер один для літинських учнів. 20 січня про це йшлося на звітній зустрічі за участю голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, під час якої про соціально-економічний розвиток району доповів голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький. Відповідно до оприлюдненої інформації, у власності літинських освітян наявні 8 шкільних автобусів. Натомість 13 доводиться винаймати у місцевих перевізників, які і забезпечують щоденний підвіз дітей. Місцеві керівники галузі стверджують, що актуальності питанню додало бажання частини батьків із віддалених сіл навчати дітей безпосередньо у райцентрі.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк коментуючи ситуацію, підтвердив, що забезпеченість шкільними автобусами є першочерговим пріоритетом. Але й зазначив, що динаміка вирішення актуальних проблем у районі позитивна. Зокрема, майже усюди вдалося облаштувати шкільні вбиральні.

– Якщо на початок року кожна третя школа не мала прийнятних санітарно-гігієнічних умов, то за підсумками періоду можна стверджувати, що проблему практично подолали,– запевнив І.Івасюк.

Схожий стан справ і в медицині:наближення медичної допомоги до сільського населення залишається на порядку денному. Загальна кількість лікарських амбулаторій у районі сягає 10, однак кількість одиниць медичного транспорту становить лише 5, – повідомили присутні на зустрічі районні медики. Керівник профільного департаменту облдержадміністрації Лідія Діденко зазначила, що наближення медицини до сільських місцевостей здійснюють переважно за рахунок облаштування медичних установ у селах. Але додала, що 11 закладів медицини не відповідають встановленим стандартам оцінки. На це, а також не збільшення видатків для компенсації пільговим категоріям населення коштів за медикаменти, порадила звернути особливу увагу у поточному році.

– Попри дворазове зростання витрат на зазначені статті, звернення від населення продовжують надходити, – сказала Л.Діденко.

В підсумку вирішення транспортного питання для освітян та медиків окреслили як одне із провідних на поточний рік. Іван Мовчан зазначив, що кількість витрачених коштів, зокрема на потреби медицини, у районі є однією із найнижчих по області і закликав активно долати дисбаланс із іншими районами. Голова обласної ради Сергій Татусяк запропонував громаді мобілізуватись і заохотив брати участь у Всеукраїнському та міжнародних конкурсах проектів, які дозволять залучати додаткові кошти.

– Для цього всі пріоритети кожної окремо взятої громади повинні бути зазначені у Стратегіях розвитку територій. Це в багато разів підвищує шанси на успіх, – запевнив голова облради. 

Повернутись Створено: 21 січня 2014 року, 12:21 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація