23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У літньому таборі «Бути разом» провели дозвілля діти з обмеженими можливостями Роздрукувати

У Вінниці завершив першу зміну літній табір денного перебування «Бути разом», у якому проводили дозвілля діти з аутизмом та іншими порушеннями розвитку.

Заклад, створений за ініціативи табору Благодійного фонду «Центр реабілітації та соціалізації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток» за підтримки депутата Вінницької обласної Ради Андрія Ковальова, працював на базі міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія".

Табір відвідували близько 20 діток віком від 6 до 13 років. Їх супроводжували батьки. Підгрунтям навчання було застосування сучасних методологій у роботі з дітьми. У ролі педагогів побували батьки та залучені фахівці на волонтерських засадах, які проводили різноманітні заняття з таких видів: міні-школа, арт-терапія, ігро-терапія, фізкультура, ритміка, настольні ігри.

Під час перебування у таборі діти не тільки займалися, але й побували на екскурсіях, розмальовували печиво, самостійно готували піцу, розважалися у «мотузковому містечку», відвідали «Коні-поні клуб», де каталися на конях та спілкувалися зі свійськими тваринами.

– Дуже швидко промайнув час, але залишились приємні спогади, корисний досвід та яскраві фотографії з посмішками дітей та батьків. Ми й надалі будемо робити все, щоб кожне дитинство було щасливим, – пообіцяв депутат обласної Ради Андрій Ковальов під час закриття табору.

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 11:03 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація