Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

У літньому таборі «Бути разом» провели дозвілля діти з обмеженими можливостями Роздрукувати

У Вінниці завершив першу зміну літній табір денного перебування «Бути разом», у якому проводили дозвілля діти з аутизмом та іншими порушеннями розвитку.

Заклад, створений за ініціативи табору Благодійного фонду «Центр реабілітації та соціалізації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток» за підтримки депутата Вінницької обласної Ради Андрія Ковальова, працював на базі міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія".

Табір відвідували близько 20 діток віком від 6 до 13 років. Їх супроводжували батьки. Підгрунтям навчання було застосування сучасних методологій у роботі з дітьми. У ролі педагогів побували батьки та залучені фахівці на волонтерських засадах, які проводили різноманітні заняття з таких видів: міні-школа, арт-терапія, ігро-терапія, фізкультура, ритміка, настольні ігри.

Під час перебування у таборі діти не тільки займалися, але й побували на екскурсіях, розмальовували печиво, самостійно готували піцу, розважалися у «мотузковому містечку», відвідали «Коні-поні клуб», де каталися на конях та спілкувалися зі свійськими тваринами.

– Дуже швидко промайнув час, але залишились приємні спогади, корисний досвід та яскраві фотографії з посмішками дітей та батьків. Ми й надалі будемо робити все, щоб кожне дитинство було щасливим, – пообіцяв депутат обласної Ради Андрій Ковальов під час закриття табору.

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 11:03 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація