Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У літньому таборі «Бути разом» провели дозвілля діти з обмеженими можливостями Роздрукувати

У Вінниці завершив першу зміну літній табір денного перебування «Бути разом», у якому проводили дозвілля діти з аутизмом та іншими порушеннями розвитку.

Заклад, створений за ініціативи табору Благодійного фонду «Центр реабілітації та соціалізації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток» за підтримки депутата Вінницької обласної Ради Андрія Ковальова, працював на базі міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія".

Табір відвідували близько 20 діток віком від 6 до 13 років. Їх супроводжували батьки. Підгрунтям навчання було застосування сучасних методологій у роботі з дітьми. У ролі педагогів побували батьки та залучені фахівці на волонтерських засадах, які проводили різноманітні заняття з таких видів: міні-школа, арт-терапія, ігро-терапія, фізкультура, ритміка, настольні ігри.

Під час перебування у таборі діти не тільки займалися, але й побували на екскурсіях, розмальовували печиво, самостійно готували піцу, розважалися у «мотузковому містечку», відвідали «Коні-поні клуб», де каталися на конях та спілкувалися зі свійськими тваринами.

– Дуже швидко промайнув час, але залишились приємні спогади, корисний досвід та яскраві фотографії з посмішками дітей та батьків. Ми й надалі будемо робити все, щоб кожне дитинство було щасливим, – пообіцяв депутат обласної Ради Андрій Ковальов під час закриття табору.

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 11:03 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація