Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Мазовецькому воєводстві делегація Вінниччини вивчає інструменти регіонального розвитку Роздрукувати

З 20 по 26 листопада 2016 року делегація Вінницької області в складі в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерія Нікітюка, заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надії Насіковської та директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна перебуває з робочим візитом в Мазовецькому воєводстві Республіки Польща. Візит відбувається в рамках проекту «Зростання інвестиційної привабливості України та конкурентоздатності регіонів», яка фінансується програмою «Польська допомога з розвитку».

Учасники делегації відвідали Польську Агенцію розвитку підприємництва (ПАРП), де обговорили стан та ключові показники середнього та малого підприємництва в Польщі. Окремо було розглянуто роль ПАРП в підтримці СМП Польщі. Також, учасників ознайомили зі стандартизацією послуг на прикладі Реєстру послуг розвитку.

З метою детального вивчення інструментів розвитку підприємницького середовища, учасники делегації відвідали Фонд МСП та обговорили відповідні питання в Департаменті регіонального розвитку та європейських фондів Маршалківської Управи Мазовецького воєводства. Окрім цього, делегати ознайомилися з основними засадами, механізмами та принципами роботи торгово-промислової палати Польщі.

Крім того, делегати матимуть змогу ознайомитися з практичним досвідом діяльності місцевих інституцій регіонального розвитку, зокрема, агенціями регіонального розвитку, технологічними парками, бізнес-інкубаторами, фондами розвитку тощо.

Програма перебування делегації Вінниччини в Мазовецькому воєводстві була розроблена враховуючи специфіку регіону та можливості впровадження польського досвіду на Вінниччині. Після навчальних поїздок учасники підготують матеріал, який би оцінював можливість застосування польського досвіду та розв’язань у своїх громадах.

 

 

Повернутись Створено: 24 листопада 2016 року, 15:31 Переглядів: 637

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація