23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Мазовецькому воєводстві делегація Вінниччини вивчає інструменти регіонального розвитку Роздрукувати

З 20 по 26 листопада 2016 року делегація Вінницької області в складі в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерія Нікітюка, заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надії Насіковської та директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна перебуває з робочим візитом в Мазовецькому воєводстві Республіки Польща. Візит відбувається в рамках проекту «Зростання інвестиційної привабливості України та конкурентоздатності регіонів», яка фінансується програмою «Польська допомога з розвитку».

Учасники делегації відвідали Польську Агенцію розвитку підприємництва (ПАРП), де обговорили стан та ключові показники середнього та малого підприємництва в Польщі. Окремо було розглянуто роль ПАРП в підтримці СМП Польщі. Також, учасників ознайомили зі стандартизацією послуг на прикладі Реєстру послуг розвитку.

З метою детального вивчення інструментів розвитку підприємницького середовища, учасники делегації відвідали Фонд МСП та обговорили відповідні питання в Департаменті регіонального розвитку та європейських фондів Маршалківської Управи Мазовецького воєводства. Окрім цього, делегати ознайомилися з основними засадами, механізмами та принципами роботи торгово-промислової палати Польщі.

Крім того, делегати матимуть змогу ознайомитися з практичним досвідом діяльності місцевих інституцій регіонального розвитку, зокрема, агенціями регіонального розвитку, технологічними парками, бізнес-інкубаторами, фондами розвитку тощо.

Програма перебування делегації Вінниччини в Мазовецькому воєводстві була розроблена враховуючи специфіку регіону та можливості впровадження польського досвіду на Вінниччині. Після навчальних поїздок учасники підготують матеріал, який би оцінював можливість застосування польського досвіду та розв’язань у своїх громадах.

 

 

Повернутись Створено: 24 листопада 2016 року, 15:31 Переглядів: 616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація