2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Мазовецькому воєводстві делегація Вінниччини вивчає інструменти регіонального розвитку Роздрукувати

З 20 по 26 листопада 2016 року делегація Вінницької області в складі в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерія Нікітюка, заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надії Насіковської та директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна перебуває з робочим візитом в Мазовецькому воєводстві Республіки Польща. Візит відбувається в рамках проекту «Зростання інвестиційної привабливості України та конкурентоздатності регіонів», яка фінансується програмою «Польська допомога з розвитку».

Учасники делегації відвідали Польську Агенцію розвитку підприємництва (ПАРП), де обговорили стан та ключові показники середнього та малого підприємництва в Польщі. Окремо було розглянуто роль ПАРП в підтримці СМП Польщі. Також, учасників ознайомили зі стандартизацією послуг на прикладі Реєстру послуг розвитку.

З метою детального вивчення інструментів розвитку підприємницького середовища, учасники делегації відвідали Фонд МСП та обговорили відповідні питання в Департаменті регіонального розвитку та європейських фондів Маршалківської Управи Мазовецького воєводства. Окрім цього, делегати ознайомилися з основними засадами, механізмами та принципами роботи торгово-промислової палати Польщі.

Крім того, делегати матимуть змогу ознайомитися з практичним досвідом діяльності місцевих інституцій регіонального розвитку, зокрема, агенціями регіонального розвитку, технологічними парками, бізнес-інкубаторами, фондами розвитку тощо.

Програма перебування делегації Вінниччини в Мазовецькому воєводстві була розроблена враховуючи специфіку регіону та можливості впровадження польського досвіду на Вінниччині. Після навчальних поїздок учасники підготують матеріал, який би оцінював можливість застосування польського досвіду та розв’язань у своїх громадах.

 

 

Повернутись Створено: 24 листопада 2016 року, 15:31 Переглядів: 741

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація