Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У міжсесійний період на 30-ти засіданнях постійних комісій депутати розглянули понад 260 питань Роздрукувати

Під час 10-ї сесії голова обласної Ради Анатолій Олійник поінформував про роботу Ради в міжсесійний період.

Зокрема, повідомив про основні заходи міжнародної та міжрегіональної співпраці. Відтак, 16 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у «круглому столі» у Верховній Раді України на тему: «Індія-Україна: великі можливості в галузях АПК, охорони здоров’я, культури та освіти». Учасникам «круглого столу» було представлено пропозиції обласної Ради та проект щодо будівництва стратегічного об’єкту - міжнародного мосту «Ямпіль-Косеуць» та залізничного полотна «Вапнярка-Ямпіль». Таке будівництво мосту стане воротами у Європу, які забезпечать швидке та вільне переміщення людей, товарів і капіталів через кордон та стане ще одним вагомим механізмом зближення України з Європейським Союзом.

2 вересня відбувся 4-й Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина– бізнес в центрі України» за участі керівництва області, депутатів обласної Ради, представників бізнесового середовища регіону, іноземних делегацій із Казахстану, Румунії, Молдови, Швеції, Польщі, Грузії та Норвегії. Для учасників було презентовано інвестиційний потенціал Вінниччини та найбільш успішних інвестиційних проектів на її території, зокрема: ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», компанія «UBC Group», ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», ТОВ «БарлінекІнвест», ТОВ «Валром Україна», ТОВ «Бастіон 2009».

Ще одним з важливих заходів за участю міжнародних делегацій, депутатів обласної Ради, міжнародних експертів, громадських діячів та діячів культури, підприємців, представників молодіжних організацій, став Міжнародний форум української молоді діаспори, який пройшов 22 серпня у Вінниці. Вінниччина вперше приймала представників із 30 країн світу та восьми областей України.

У звітному періоді обласна Рада продовжила роботу з іноземними партнерами. Так, 12 липня був підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю між Агенціями регіонального розвитку Вінницької області, Лодзінської агенції регіонального розвитку Республіки Польща та агенції зі співробітництва Валле-д’Аоста Італійської Республіки. Співпрaця цих організацій дозволить Вінниччині перейняти зaкордонний досвід регіонального розвитку і сприятиме подaльшій інвестиційній діяльності Вінниччини та залученню коштів у різні галузі.

В міжсесійний період обласна Рада за участю італійських партнерів провела семінар у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області». Цього разу слухачами тренінгу, який провели італійські спеціалісти, стали керівники профільних комунальних підприємств Вінниччини, які займаються діяльністю у зазначеній галузі.

Анатолій Олійник звернув увагу на ініціативи обласної Ради щодо підтримки учасників АТО. Так, депутат обласної Ради Ігор Хміль та помічник голови облради Вадим Хитрич за сприяння очільника Вінницької обласної Ради відправилися на схід з 10 тонним волонтерським вантажем на допомогу воїнам АТО.

Цього разу першою точкою маршруту був Маріуполь, далі волонтерський маршрут проліг в район Докучаєвська, Берегового, Степового до бійців батальйону "Айдар", де несуть бойову службу багато земляків-вінничан.

Також Анатолій Олійник поінформував про роботу депутатів у виборчих округах, зокрема:

- напередодні початку нового навчального року депутат Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов  організував дитяче свято  на ігровому майданчику по вулиці Шевченка, 7 у місті Вінниці.

- у липні у селі Оляниця Тростянецького району у місцевому дитячому садочку «Ранок» депутатом Вінницької обласної Ради Ігорем Лещенко встановлено спортивно-ігровий майданчик та  нову електроплиту;

- також за ініціативи депутата Ігоря Лещенка вже вдруге у Ладижині відбулось спортивне свято «Козацькі розваги» за участі чотирьох команд ладижинських підприємств, яке зібрало сотні глядачів.

- за сприяння депутата обласної Ради Дмитра Чаленка у Вінниці на пляжі місцевої водойми, що поблизу олієжиркомбінату, спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений фізкультурно-розважальний захід «Козацькі розваги» в якому взяли участь жителі мікрорайону та працівники олієжиркомбінату;

- за ініціативи депутата обласної Ради Олександра Крученюка проведено ремонтні роботи на шляху із села Сальниця до села Уланова - це два найбільших населених пункти Хмільницького району;       

- 1 серпня заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяв участь в урочистостях, присвячених відкриттю змагань за «Кубок героїв спецназу», що проходив на центральному міському стадіоні «Локомотив» у місті Вінниці.

Анатолій Олійник також поінформував про найважливіші напрями роботи обласної Ради в міжсесійний період – налагодження ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування області та територіальними громадами.

Одним із пріоритетів такої співпраці є проведення 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області, в рамках проведення якого 7 вересня відбулось чергове засідання Конкурсної ради, під час якого розглянуто питання «Про стан фінансування ІІІ черги проектів-переможців тринадцятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області. На сьогодні перші дві черги профінансовані на 100%, ця сума становить 9,9 млн. грн. Наразі Департамент фінансів ОДА має залишок в сумі 2.96 млн.грн., який складає лише 70% потреб і які запропоновано Конкурсною радою розподілити пропорційно між усіма проектами-переможцями.

У міжсесійний період керівництво обласної Ради здійснювало робочі поїздки до районів. Зокрема, голова обласної Ради здійснив робочі поїздки до Барського, Іллінецького, Калинівського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Теплицького, Томашпільського, Тульчинського та Хмільницького районів, де були проведені особисті виїзні прийоми громадян та вивчалась робота об’єктів соціальної сфери.

В районах Вінницької області розпочалося встановлення систем поіменного голосування. Муровані Курилівці - другий район області, де запрацювала така система. Першими встановили систему поіменного голосування у  Вінницькому районі.

В міжсесійний період для вивчення та вирішення проблемних питань, порушених депутатами обласної Ради та громадянами, розпорядженнями голови обласної Ради було створено низку робочих груп.

Так, з ініціативи депутата обласної Ради Олега Коров’ячука була створена робоча група для розгляду колективного звернення жителів територіальних громад, які входять до складу Сокиринецької та Парпуровецької сільських рад Вінницького району, щодо проблемних питань об’єднання територіальних громад.

За результатами роботи прийнято рішення рекомендувати внести зміни до Перспективного плану об’єднання територіальних громад, згідно з рішеннями сесій Парпуровецької та Сокиринецької сільських рад.

Ще одна робоча група була створена, відповідно до звернення депутатів обласної Ради Людмили Головашич та Володимира Барцьося щодо екологічно небезпечної діяльності приватного підприємства на території Красносільського цукрового заводу в Бершадському районі.

Члени робочої групи обласної Ради на чолі з першим заступником голови обласної Ради Людмилою Щербаківською побували на Красносільському цукровому заводі та зустрілись з мешканцями громади. Наразі ситуація в селі стабілізувалася, є порозуміння між ініціативною групою мешканців села Красносілка, новими власниками  цукрового заводу та керівництвом сільської ради. Конфлікт залагоджений, адже небезпечне виробництво з важкими забруднюючими викидами зупинене та не підлягає відновленню.

6 вересня розпочала свою роботу робоча група обласної Ради з  вивчення питання про включення до програми приватизації на 2016-2017 роки адмінбудівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, 74/вул. Театральна,16 м. Вінниці. Наразі триває визначення доцільності приватизації адмінбудівлі та шляхів відшкодування витрачених коштів на проведення покращень орендарю – ТОВ „Оспром”.

Анатолій Олійник зазначив, що в міжсесійний період відбулося 30 засідань постійних комісій, на яких розглянуто понад 260 питань.

Також в період між сесіями керівництво та депутати обласної Ради брали участь у роботі сесій місцевих рад, нарадах управлінь обласної державної адміністрації, зустрічалися з виборцями, здійснювали  прийоми громадян, виступали на радіо, телебаченні, на сторінках газет, брали участь в урочистих заходах з нагоди днів міст і сіл області, професійних та державних свят.

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2016 року, 11:02 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація