23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Могилеві-Подільському будують кращий «прикордонний» пляж - Вацак Роздрукувати

У Могилеві-Подільському тандем міської влади і місцевих благодійників вже «спрацював» на облаштування парків і площ. А наразі у такій співпраці депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак та Кондитерський Дім «Вацак» проводять будівництво рятувальної станції і готують міський пляж до сезону.

«Як і обіцяли, закінчили підпірну стіну протяжністю до 350 метрів, залито фундамент споруди та вже зведено перший поверх. Приступаємо до другого поверху. Пляжний сезон офіційно стартує з перших днів червня, але бажаючих позагоряти та порибалити вже є чимало. Вода, щоправда, ще не прогрілась, тож купаються у Дністрі лише самі відважні і загартовані. А до Дня Незалежності України плануємо завершити будівництво нової сучасної рятувальної станції», - прокоментував депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак.

Міський пляж змінився: на його території працюють люди й техніка, створюючи необхідні зручності. Навіть Дністер «задіяли» у реконструкції, - міська влада, готуючись до відкриття сезону, проводить облаштування пляжної зони. У річці, вздовж берега, споруджено насип, який згодом дозволить облаштувати зручну і безпечну зону для купання з піщаним дном. А проектантами нової рятувальної станції передбачене ще й спорудження оглядової башти, встановлення в річці (від станції до насипу) загороджувальної сітки та перенесення рятувальних катерів. Тож води бурхливого Дністра «заспокояться» у затишній лагуні, що стане ідеальним місцем для відпочинку із дітьми.

Наступним етапом планується улаштування пляжної інфраструктури, аби відпочивальники відчули себе гостями «курортної набережної».

Тепле сонце, прохолодна проточна вода, краса довкілля  – такі природні принади відпочинку у невеличкому райцентрі, який працює над розбудовою інфраструктури для туристів. А берег Дністра – справжня оаза, одне із популярних місць відпочинку містян та гостей Могилева. Навіть візитери із країн ЄС у спекотний сезон охоче йдуть на міський пляж: є можливість відчути екстрим, долаючи стрімкі потоки Дністра. 

Отож, по завершення проекту пляж у Могилеві-Подільському може стати комфортним місцем відпочинку на Вінниччині. Реалізувати його у повному обсязі меценат та міська влада планують за рік: близькість до європейського кордону стимулює міську громаду «тримати марку», відтак, й облаштування усіх вигод - актуальне.

Повернутись Створено: 24 травня 2016 року, 15:14 Переглядів: 1628

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація