Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Могилеві-Подільському будують кращий «прикордонний» пляж - Вацак Роздрукувати

У Могилеві-Подільському тандем міської влади і місцевих благодійників вже «спрацював» на облаштування парків і площ. А наразі у такій співпраці депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак та Кондитерський Дім «Вацак» проводять будівництво рятувальної станції і готують міський пляж до сезону.

«Як і обіцяли, закінчили підпірну стіну протяжністю до 350 метрів, залито фундамент споруди та вже зведено перший поверх. Приступаємо до другого поверху. Пляжний сезон офіційно стартує з перших днів червня, але бажаючих позагоряти та порибалити вже є чимало. Вода, щоправда, ще не прогрілась, тож купаються у Дністрі лише самі відважні і загартовані. А до Дня Незалежності України плануємо завершити будівництво нової сучасної рятувальної станції», - прокоментував депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак.

Міський пляж змінився: на його території працюють люди й техніка, створюючи необхідні зручності. Навіть Дністер «задіяли» у реконструкції, - міська влада, готуючись до відкриття сезону, проводить облаштування пляжної зони. У річці, вздовж берега, споруджено насип, який згодом дозволить облаштувати зручну і безпечну зону для купання з піщаним дном. А проектантами нової рятувальної станції передбачене ще й спорудження оглядової башти, встановлення в річці (від станції до насипу) загороджувальної сітки та перенесення рятувальних катерів. Тож води бурхливого Дністра «заспокояться» у затишній лагуні, що стане ідеальним місцем для відпочинку із дітьми.

Наступним етапом планується улаштування пляжної інфраструктури, аби відпочивальники відчули себе гостями «курортної набережної».

Тепле сонце, прохолодна проточна вода, краса довкілля  – такі природні принади відпочинку у невеличкому райцентрі, який працює над розбудовою інфраструктури для туристів. А берег Дністра – справжня оаза, одне із популярних місць відпочинку містян та гостей Могилева. Навіть візитери із країн ЄС у спекотний сезон охоче йдуть на міський пляж: є можливість відчути екстрим, долаючи стрімкі потоки Дністра. 

Отож, по завершення проекту пляж у Могилеві-Подільському може стати комфортним місцем відпочинку на Вінниччині. Реалізувати його у повному обсязі меценат та міська влада планують за рік: близькість до європейського кордону стимулює міську громаду «тримати марку», відтак, й облаштування усіх вигод - актуальне.

Повернутись Створено: 24 травня 2016 року, 15:14 Переглядів: 1671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація