Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Могилеві-Подільському пройшов фестиваль поезії «Від Єсеніна до Марчука» Роздрукувати

26 вересня в Могилеві-Подільському, в Будинку школяра, відбувся фестиваль поезії «Від Єсеніна до Марчука» та презентація книги поета Миколи Марчука.

Організаторами свята виступили Єврорегіон «Дністер», Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА, управління культури і туризму облдержадміністрації, Товариство «Україна-Росія», Вінницька організація Національної спілки письменників України, журнал «Вінницький край», Могилів-Подільська міська рада.

До когорти поетів та митців подільського краю належить незабутній Микола Марчук. Він жив і працював у Могилеві-Подільському, був активним учасником районного літературного об’єднання «Русалка Дністрова» при редакції газети «Наддністрянська правда», друкувався в обласній періодиці та колективних збірниках. У грудні цього року Миколі Павловичу виповнилося би 70 років! До цієї дати друзі підготували книгу його віршів «Горит калина красная…» та спогадів про нього. Ініціатором заходів став Вадим Вітковський, радник голови обласної Ради, письменник, журналіст, головний редактор журналу «Вінницький край».

Зі спогадами про Миколу Марчука виступили Вадим Вітковський, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, наш земляк Петро Перебийніс, поетеса й народна майстриня Марія Гоцуляк. Прес-секретар Вінницької організації Національної спілки письменників України Людмила Любацька зачитала звернення голови організації Михайла Каменюка, в якому наголошувалося про потребу дотримання прав і свободи представників різних національностей, що проживають у Вінницькій області.

Тепло зустріли глядачі російськомовних поетів Андрія Стебелєва та Леоніда Борозєнцева з Вінниці і Тетяну Березовську з буремного Луганська. Від Єврорегіону «Дністер» були вручені дипломи та подарунки поетам Тетяні Березовській, Леоніду Борозєнцеву, Андрію Стебелєву, місцевим митцям Оксані Городинській, Марії Гоцуляк, Тетяні Мороховець.

Повернутись Створено: 30 вересня 2014 року, 16:06 Переглядів: 1322

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація