23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Могилеві-Подільському розпочато роботи з облаштування меморіалу Небесної Сотні Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак розпочав у Могилеві-Подільському облаштування скверу й будівництво фонтану біля Площі Героїв, де буде споруджено меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО. Це спільний благодійний проект міської громади, влади і меценатів.

– На спорудження Площі Героїв організовано збір благодійних коштів. Територіальна громада підтримала проект - небайдужі могилівчани відправляють свої пожертви. Першим відгукнувся на проект Геннадій Вацак, який взявся за облаштування площі біля Будинку культури, меморіалу і паркової зони із фонтаном, - розповідає міський голова Петро Бровко.

За його словами, міськрада запланувала завершити роботи зі спорудження Площі Героїв до Дня Незалежності України та Дня міста. Для будівництва обрано сквер навпроти міського парку по вул. Сагайдачного. 

За словами Геннадія Вацака, ескіз меморіалу затверджено міською владою. Очікується, що після реконструкції тут буде окрема паркова зона з фонтаном, пам’ятний знак у вигляді короткого козацького меча із натурального каменю, де всередині горітиме лампадка, та меморіальна стіна зі світлинами героїв. Містяни вшановуватимуть тут пам’ять загиблих патріотів. Це буде місце, куди кожний зможе прийти і вклонитися тим, хто поклав своє життя за незалежність України. На місці майбутнього об’єкта вже працюють будівельники. Меморіальний комплекс задумано, як знак подяки місцевим жителям за їхній подвиг. Його присвячено пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих на сході країни воїнів-жителів Могилева-Подільського.

– Зараз багато говорять про патріотизм, а слід не говорити, а робити. Істинний патріотизм проявляється не в тому, як сильно б’єш себе у груди, а у простих буденних справах – облагородив сквер, чи встановив лавки, почистив річку, чи допоміг матеріалами. Могилівчани – єдині у меті підтримувати і покращувати інфраструктуру міста, зокрема, його центр - нашу візитівку. І нехай можливості в усіх різні,– справа не в цьому, головне – бажання. Починаючи з малого, гуртом можна робити великі справи, - зазначив депутат обласної Ради Геннадій Вацак. 

Повернутись Створено: 29 березня 2016 року, 17:57 Переглядів: 1311

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація