Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Могилеві-Подільському розпочато роботи з облаштування меморіалу Небесної Сотні Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак розпочав у Могилеві-Подільському облаштування скверу й будівництво фонтану біля Площі Героїв, де буде споруджено меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО. Це спільний благодійний проект міської громади, влади і меценатів.

– На спорудження Площі Героїв організовано збір благодійних коштів. Територіальна громада підтримала проект - небайдужі могилівчани відправляють свої пожертви. Першим відгукнувся на проект Геннадій Вацак, який взявся за облаштування площі біля Будинку культури, меморіалу і паркової зони із фонтаном, - розповідає міський голова Петро Бровко.

За його словами, міськрада запланувала завершити роботи зі спорудження Площі Героїв до Дня Незалежності України та Дня міста. Для будівництва обрано сквер навпроти міського парку по вул. Сагайдачного. 

За словами Геннадія Вацака, ескіз меморіалу затверджено міською владою. Очікується, що після реконструкції тут буде окрема паркова зона з фонтаном, пам’ятний знак у вигляді короткого козацького меча із натурального каменю, де всередині горітиме лампадка, та меморіальна стіна зі світлинами героїв. Містяни вшановуватимуть тут пам’ять загиблих патріотів. Це буде місце, куди кожний зможе прийти і вклонитися тим, хто поклав своє життя за незалежність України. На місці майбутнього об’єкта вже працюють будівельники. Меморіальний комплекс задумано, як знак подяки місцевим жителям за їхній подвиг. Його присвячено пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих на сході країни воїнів-жителів Могилева-Подільського.

– Зараз багато говорять про патріотизм, а слід не говорити, а робити. Істинний патріотизм проявляється не в тому, як сильно б’єш себе у груди, а у простих буденних справах – облагородив сквер, чи встановив лавки, почистив річку, чи допоміг матеріалами. Могилівчани – єдині у меті підтримувати і покращувати інфраструктуру міста, зокрема, його центр - нашу візитівку. І нехай можливості в усіх різні,– справа не в цьому, головне – бажання. Починаючи з малого, гуртом можна робити великі справи, - зазначив депутат обласної Ради Геннадій Вацак. 

Повернутись Створено: 29 березня 2016 року, 17:57 Переглядів: 1341

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація