23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Могилеві-Подільському завершились Дні шахів Роздрукувати

Загальноміський турнір з шахів серед школярів міста Могилева-Подільського започаткував депутат обласної Ради Генадій Вацак. Всіх учасників змагань, що відбулись 24-26 листопада, заохотили подарунками, здивували «шаховим» тортом-гігантом, пригощали солодощами і соками.

Турнір зібрав у міському Будинку школяра 52 дітей віком від 6 до 14 років. Під час урочистого відкриття 24 листопада у фойє закладу юних шахістів зустрічали тортом-гігантом вагою близько 20-ти кг у вигляді шахової дошки із фігурами, спеціально виготовленим з нагоди події працівниками Кондитерського Дому «Вацак».

Зі сцени закладу, де відбувались змагання, учасників першості привітали вихованці дошкільного закладу НВК №5. Маленькі артисти представили міні-виставу за участю шахового короля та королеви.

- Незважаючи на те, що шахову дитячу школу у Могилеві-Подільському було відкрито лише два місяці тому, тренерський склад забезпечив якісну підготовку для проведення першого загальноміського турніру - особистої першості міста серед школярів, - підкреслив під час урочистостей засновник шахової школи «Вацак» Геннадій Вацак.

За словами заступника міського голови Віталія Кригана, розвиток інтелектуального виду спорту у місті, залучення молоді – гарний почин для відновлення колишньої слави «шахової столиці регіону», адже за часів СРСР і в перші роки незалежності України шахісти з Могилева-Подільського лідирували як на обласних, так і на республіканських змаганнях.

Юних учасників шахових двобоїв підтримували батьки та друзі. Змагання проходили у двох вікових групах - молодшій і старшій. Кожний учасник першості, як заведено у професійному спорті, отримав спеціальний блокнот для запису партій і сувенірну ручку.

- Шахи – гра, яка не має вікових обмежень і підходить навіть для найменших діток, - поділився враженнями від змагань начальник управління освіти міської ради Володимир Коновалов. - Ми бачили великий інтерес у дітей до шахів і раді цьому.

Наймолодшій з учасниць – Даринці Майструк - всього 6 років. Але вік не обмежив талановиту дівчинку -  вона стала володарем срібної медалі турніру. Чудовий результат показали і старшокласниці СЗШ№1, розділивши між собою призові місця.

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:39 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація