Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Могилеві-Подільському завершились Дні шахів Роздрукувати

Загальноміський турнір з шахів серед школярів міста Могилева-Подільського започаткував депутат обласної Ради Генадій Вацак. Всіх учасників змагань, що відбулись 24-26 листопада, заохотили подарунками, здивували «шаховим» тортом-гігантом, пригощали солодощами і соками.

Турнір зібрав у міському Будинку школяра 52 дітей віком від 6 до 14 років. Під час урочистого відкриття 24 листопада у фойє закладу юних шахістів зустрічали тортом-гігантом вагою близько 20-ти кг у вигляді шахової дошки із фігурами, спеціально виготовленим з нагоди події працівниками Кондитерського Дому «Вацак».

Зі сцени закладу, де відбувались змагання, учасників першості привітали вихованці дошкільного закладу НВК №5. Маленькі артисти представили міні-виставу за участю шахового короля та королеви.

- Незважаючи на те, що шахову дитячу школу у Могилеві-Подільському було відкрито лише два місяці тому, тренерський склад забезпечив якісну підготовку для проведення першого загальноміського турніру - особистої першості міста серед школярів, - підкреслив під час урочистостей засновник шахової школи «Вацак» Геннадій Вацак.

За словами заступника міського голови Віталія Кригана, розвиток інтелектуального виду спорту у місті, залучення молоді – гарний почин для відновлення колишньої слави «шахової столиці регіону», адже за часів СРСР і в перші роки незалежності України шахісти з Могилева-Подільського лідирували як на обласних, так і на республіканських змаганнях.

Юних учасників шахових двобоїв підтримували батьки та друзі. Змагання проходили у двох вікових групах - молодшій і старшій. Кожний учасник першості, як заведено у професійному спорті, отримав спеціальний блокнот для запису партій і сувенірну ручку.

- Шахи – гра, яка не має вікових обмежень і підходить навіть для найменших діток, - поділився враженнями від змагань начальник управління освіти міської ради Володимир Коновалов. - Ми бачили великий інтерес у дітей до шахів і раді цьому.

Наймолодшій з учасниць – Даринці Майструк - всього 6 років. Але вік не обмежив талановиту дівчинку -  вона стала володарем срібної медалі турніру. Чудовий результат показали і старшокласниці СЗШ№1, розділивши між собою призові місця.

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:39 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація