Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Могилів-Подільському бюро технічної інвентаризації новий керівник Роздрукувати

Згідно з рішенням 27 чергової сесії обласної Ради від 20 грудня 2017 року №564 на посаду начальника комунального підприємства “Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації” призначено Олександра Гнатюка та укладено з ним контракт терміном на три роки. Відтак, аби вручити зазначене рішення новому керівнику підприємства та привітати його на посаді приїхали голова обласної Ради Анатолій Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин.

Побажали новопризначеному керівнику невичерпної енергії, великих здобутків на такій відповідальній посаді, взаєморозуміння в колективі, а також здоров’я, сімейного благополуччя та Божого благословіння.

В межі обслуговування міжрайонного бюро технічної інвентаризації входять місто Могилів-Подільський, Могилів-Подільський район, Мурованокуриловецький, Томашпільський, Чернівецький та Шаргородський райони. У 2016 році Союзом Національних бізнес-рейтингів підприємство визнане підприємством року у двох номінаціях: золото рейтингу “Результативність та рентабельність” і “Платоспроможність”.

Повернутись Створено: 22 грудня 2017 року, 20:34
Оновлено: 22 грудня 2017 року, 20:40
Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація