Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Могилів-Подільському будують світломузичний фонтан Роздрукувати

У Могилів-Подільському вже діє 7 фонтанів, а за кілька місяців ще один відкриє депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Меценат щороку вкладає кошти в будівництво і оновлення монументальних об’єктів, серед яких  - площа Шевченка, сквери засновнику міста Ієремії Могилі та пам’яті жертв Голодомору, сквер Єднання, рятувальна станція, реконструйована площа на Київській, фонтан на Майдані Шани тощо. Водограї – одна з креативних ознак  архітектурних об’єктів, споруджених зусиллями засновників Кондитерського Дому «Вацак» - родини Геннадія Вацака.

- Як я і обіцяв, щороку ми даруємо рідному місту новий об’єкт. Усі попередні прикрасили Могилів-Подільський та стали зонами комфортного і культурного відпочинку містян. В наших планах було  об’єднання центральних скверів, раніше зроблених, починаючи від скверу Ієремії Могили, біля набережної Дністра, вздовж вулиці Київської, площі Шевченка, аж до  Майдану Шани. Минулого року було реконструйовано площу перед Будинком культури. Цьогоріч ми переходимо на протилежний її бік, де також все капітально оновимо та дійдемо аж до самого центру. Це буде черговий проект зі світломузичним фонтаном, - презентує плани з розбудови міста Геннадій Вацак.

По вулиці Київськійї на площі в 5380 кв м буде викладено біля 4 тис. кв. м нової тротуарної плитки, створено близько 20 зелених зон, висаджено алею сакур, 15 червонолистих шаровидних кленів, магнолії, верби, облаштовано паркувальні місця. Центральним артоб’єктом стане сучасний світлодинамічний водограй.

- Фонтан не матиме вигляд чаші, як ми звикли, вода битиме з землі, там можна буде ходити, - розповів керівник робіт зі спорудження фонтану Ярослав Порожнюк. - Струмені прозорі, мов скляні трубки, матимуть ідеальну форму. Вода світитиметься, немов неонова стрічка. А всередині буде тунель 2,5 метри завширшки  і стільки ж у висоту.

Водограй займатиме площу в  32 кв. м, по якій можна буде ходити та бігати, граючись з водою. Потоки води змінюватимуть свою силу та висоту під музичний супровід. Фонтан стане окрасою центрального кварталу та  черговою візитівкою Могилева-Подільського.

Фонтан – частина комплексного проекту з реконструкції центрального кварталу міста, яку проводить Геннадій Вацак. Поруч побудують ще й ігровий дитячий майданчик. Загалом  це буде новий культурний простір Могилева-Подільського.

Реконструкція центральної частини міста - черговий проект спільної дії мецената  і міської влади, фактором соціального партнерства бізнесу та органу місцевого самоврядування, направленого  на розвиток  інфраструктури і створення комфортних умов  проживання для мешканців міста. Продовженням європейського курсу розвитку Могилева-Подільського, визначеного загальною концепцією бачення його майбутнього.

Нині вулиця нагадує великий мурашник, де працюють люди та техніка, готуючи територію до кардинальних змін. Геннадій Вацак зобов’язався завершити роботи до Дня незалежності України та Дня міста.

 

Повернутись Створено: 27 квітня 2017 року, 16:03 Переглядів: 1552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація