Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Мурованих Курилівцях не впорались тільки з ремонтом доріг Роздрукувати

Доповіддю голови Мурованокуриловецької райдержадміністрації Віктора Максимчака розпочався четвертий день звітних засідань. Традиційно вони проходили за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, його заступників та першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського

Як зазначив керівник району, в місцевості ведуть активну роботу задля поліпшення стану медичної, освітньої, культурної, житлово-комунальної та інших сфер. За словами більшості керівників профільних департаментів ОДА, результати системних і продуманих дій підтверджують обсяги виконаних робіт. Це стосується і реконструкції культурних об’єктів, і кількості відремонтованих медичних закладів – 26 фельдшерсько-акушерських пунктів із облаштуванням внутрішніх вбиралень.

– Так само вправно і чітко спрацювали  на вторинній ланці медико-санітарної допомоги, – запевнила обласний керівник галузі Лідія Діденко.

 Особливих досягнень за словами начальника управління освіти Ігоря Івасюка досягли в сфері реорганізації освітніх закладів:

– Малокомплектні школи перетворили на навчально-виховні комплекси, а низку шкіл об’єднали із урахуванням територіального фактору. Це дає змогу поліпшити умови навчання, зберегти робочі місця для педагогічного колективу та економити бюджетні кошти. А вивільнений ресурс використовувати для поліпшення матеріально-технічної бази, – сказав головний освітянин регіону.

Директор департаменту регіонального економічного розвитку Андрій Гижко відзначив достойний рівень середньої зарплатні – 2136 гривень:

– З огляду на відсутність потужного аграрного та промислового сектору економіки у районі – це хороший показник, – прокоментував він.

Не такі вагомі здобутки у сфері сільського господарства – показники врожайності є нижчими за середні в області. Вартість соціальних угод – найнижча на Вінниччині і становить 25,5 гривень з 1 га землі. Зосередити увагу порадили В.Максимчаку і на темпах будівництва в рамках програми «Доступне житло».

Єдине доручення з яким район не впорався взагалі – ремонт доріг.

– На рахунки територіальних громад давно направлено 567 тисяч гривень. Однак у районі спромоглися використати лише шість тисяч. Такий і результат, – прокоментував стан дорожніх справ заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 17:00 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація