23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Мурованокуриловецькому районі планується створення трьох ботанічних заказників Роздрукувати

5 вересня під головуванням Володимира Криська відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

У її роботі взяли участь голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, депутати обласної Ради – Юрій Семенюк і Григорій Зозуля, депутат Гніванської міської ради Тиврівського району Сергій Сергієнко, керівництво профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації, керівник ТОВ «Стрижавський граніт» Віктор Цвєтков, представники громадськості.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, такі проекти рішень: «Про внесення змін до Обласної програми досягнення оптимального рівня лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки, затвердженої рішенням 8 сесії обласної Ради 6 скликання від 23 грудня 2011 року № 232», «Про погодження надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Стрижавський граніт» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування мігматитів Стрижавського родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області», «Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – ботанічних заказників «Балин», «Рогатки» та «Білі бліндажі», які планують створити у Мурованокуриловецькому районі.

Особливу увагу депутати акцентували на обговоренні звернення депутатів Григорія Зозулі та Сергія Сергієнка щодо діяльності ВАТ «Гніванський кар’єр». Члени комісії внесли низку пропозицій щодо цих питань.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 5 вересня 2018 року, 16:52 Переглядів: 281

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація