23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Мурованокуриловецькому районі справляються з дорученнями обласної влади Роздрукувати

23 липня у відновленому після ремонту районному Будинку культури доповідав про роботу у звітному періоді голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Віктор Максимчак. Слухали доповідь очільника краю голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, адміністративний, депутатський корпус області й району, громадські лідери.

Віктор Максимчак зробив конкретний та чіткий аналіз розвитку виробничої, соціально-культурної сфер району. Підкреслив, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування системно працюють над вирішенням питань зростання економіки району, створенням необхідної інфраструктури, благоустроєм, соціальним розвитком територіальних громад.

Докладно зупинився голова на реформі медичної галузі, звітуючи про план виконання ремонтних робіт у закладах медицини.

– В районі маємо 7 амбулаторій та 26 ФАПів. У І півріччі було заплановано провести ремонтні роботи у  3-х амбулаторіях на суму 75,0 тис. грн. та 12 ФАПах на суму 130,5 тис. грн. Вже проведено ремонтні роботи в 3 амбулаторіях на суму 69,3 тис. грн. та 13 ФАПах на суму 119,5 тис. грн. Розпочато ремонт 3 амбулаторій на суму 31,0 тис. грн. та 8 ФАПах на суму 59,5 тис. грн. Згідно розподілу департаменту охорони здоров’я базою спеціального медичного постачання виділено 449 одиниць медичного обладнання, – поінформував Віктор Максимчак.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Лідія Діденко порадила активізуватися в напрямку зміцнення матеріально-технічної бази, пообіцявши підтримку області.

– Ми будемо намагатися спільно робити так, щоб матеріально-технічна база була кращою не на 67%, як нині, а на всі 100%. В подальших планах нагадаю про відділення невідкладної медичної допомоги та ремонт пральні ЦРЛ, в чому раджу активізувати роботу, – наголосила Лідія Діденко.

На території районної громади також успішно проводиться виконання планів в освітянській галузі.

– В усіх 25-ти школах та 24-х  дошкільних закладах пройшли чи тривають ремонтні роботи Заборгованості по заробітній платі та енергоносіях немає. Маємо 11 шкільних автобусів, очікуємо ще 2 і попросили б ще один. 21 освітянська установа забезпечена внутрішніми санвузлами. Гаряче харчування у всіх закладах освіти, за рахунок спонсорської допомоги тут збільшено видатки до 5-6 грн.. – сказав керівник району.

Заступник голови ОДА Любов Спірідонова попросила  Івана Мовчана посприяти на рівні Кабміну у вирішенні питання зі шкільними автобусами для району.

В обговоренні доповіді Віктора Максимчака  виступили Вищеольчедаївський сільський голова Тетяна Квятковська, голова райради Василь Гук та перший заступник голови обласної ради Ігор  Кревський.

Зокрема, Ігор Кревський наголосив на правильності вибору обраної форми звітів керівників територіальних районних громад.

– Переконуємося, що з часу такої роботи різниця разюча. Про це говорять результати виконання поставлених завдань у першому півріччі в таких районах, як Калинівський, Крижопільський. А от сьогодні нас переконали в позитиві і у Мурованокуриловецьому районі, – сказав Ігор Кревський.

Також Ігор Кревський розповів про роботу обласної Ради на чолі з її головою Сергієм Татусяком в напрямку впровадження реформи місцевого самоврядування, просвітницької діяльності, залученню громад до активної участі в конкурсах проектів та написанні грантів.

 

Повернутись Створено: 24 липня 2013 року, 17:34 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація