Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«У нас все рухається в правильному напрямі» – Маршалек Струзік про Вінниччину Роздрукувати

22 травня на Вінниччині перебуває Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік з офіційною делегацією, групою підприємців та колективом Державного ансамблю пісні і танцю «Мазовше». Польські гості прибули з нагоди щорічного відзначення Днів Мазовії на Поділлі.

Розпочався робочий візит Маршалка із зустрічі з головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та секретарем Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим.

Іван Мовчан поінформував пана Струзіка про стан справ в сільському господарстві та промисловості області, наголосивши, що внесок в останню роблять і польські підприємства, такі як, наприклад, «Барлінек Інвест». Він додав, що на Вінниччині мешкає численна польська діаспора, яка впливає на розвиток культури краю.

– В області діє близько 50 полонійних громадських організацій. Також 355 учнів у 14-ти навчальних закладах вивчають польську мову, – повідомив голова ОДА.

Загалом Вінниччина на сьогодні має 220 угод про співпрацю з територіальними громадами Польщі.

Зі свого боку Адам Струзік наголосив, що Мазовецьке воєводство активно розвиває відносини з багатьма регіонами України.

– Ми маємо з 4-ма областями формальні угоди, але найбільш активною, динамічною є угода з Вінниччиною. І це завдяки Сергію Татусяку та консулу Кшиштофу Свідереку, – зауважив пан Маршалек.

Він додав, що на сьогодні вже є домовленості про укладання 7 угод між повітами його воєводства та районами Вінниччини. Крім того, є бачення щодо співпраці студентів, медичних працівників та бізнесу.

– Тобто все у нас рухається в правильному напрямі, – наголосив Адам Струзік.

Сергій Татусяк подякував Маршалку за всебічне відстоювання ним інтересів Вінниччини та України в цілому у різноманітних європейських структурах. Зокрема, у Комітеті регіонів Євросоюзу, де пан Струзік є постійним делегатом від Польщі.

– Ми з паном Маршалком ще до підписання угоди домовилися про окремі напрями співпраці і почали їх втілювати на практиці. Саме тому сьогодні, вже в рамках угоди, ми маємо швидкі та конкретні результати, – зазначив С.Татусяк.

Після офіційної зустрічі з керівниками області Адам Струзік зустрівся із депутатами обласної Ради, з підприємцями області. Потім Маршалек відвідав Вінницький національний медичний університет ім.М.Пирогова та ознайомився з виробництвом ТОВ «Барлінек Інвест».

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 13:49 Переглядів: 1667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація