Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У наступному році в Подільському зоопарку буде нова різдвяна локація Роздрукувати

У Подільському зоопарку наприкінці 2020 року відкриють будинок Святого Миколая. Будівництво стилізованого новорічного офісу планують розпочати найближчим часом.

Оголошення про нове будівництво розміщене на сайті системи електронних закупівель «Prozorro». Замовник будівництва – ВОКСЛП «Віноблагроліс». Очікувана вартість робіт – 2 525 976 гривень.

Про це у соціальній мережі Facebook написали на сторінці Подільського зоопарку.

Дерев’яна споруда опалюватиметься. До неї підведуть всі необхідні комунікації, зокрема, електропостачання, водопостачання та водовідведення. Будинок утеплять, а також забезпечать блискавозахистом та антикриговою системою.

Офіс Святого Миколая прикрашатиме святкова ілюмінація. Поряд із будівлею розташують декоративні скульптури знаків зодіаку та височітиме красуня блакитна ялинка.

Фінансуватимуть роботи з державного і місцевого бюджетів, а також за власні кошти підприємства.

Хто будуватиме об’єкт, визначили за процедурою відкритих торгів за допомогою системи електронних закупівель «Prozorro».

За результатами аукціону, який відбувся 22 жовтня, найвигідніші умови запропонувало ТОВ «ЖІЛ СІТІ БУД». Підприємство з київською реєстрацією знизило вартість робіт на майже 300 тисяч гривень від очікуваної вартості і наразі очікує рішення. Крім «ЖІЛ СІТІ БУД», свої заявки на участь в аукціоні подали ще шість підприємств.

Повернутись Створено: 23 жовтня 2019 року, 14:56
Оновлено: 23 жовтня 2019 року, 16:03
Переглядів: 111

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація