23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У неділю, 10 серпня, в Україні відзначатимуть День будівельника Роздрукувати

Урочистості з нагоди свята відбулись 8 серпня  в приміщенні  Вінницької обласної Ради. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та перший заступник голови  облдержадміністрації Олександер В’юник  привітали  присутніх та подякували кращим працівникам галузі за повсякденну працю, завдяки якій закладається міцний фундамент розвитку економіки держави.

 З 1956 року, традиційно в другу неділю серпня, слова вітань лунають для будівельників, людей - безпосередніх творців нових споруд та шедеврів архітектурного мистецтва.

 День працівників будівельної галузі – одне з найважливіших свят, що відзначають в Україні, переконаний  Ігор Кревський. Адже саме завдяки повсякденній праці будівельника закладається міцний фундамент розвитку економіки держави.

На Вінниччині працює чимало будівельних колективів, силами яких завершується спорудження об’єктів – довгобудів соціально-економічної галузі. Кращих працівників будівельної сфери було відзначено нагородами, преміями та почесними грамотами.

На українських будівельників сьогодні покладено непросте завдання — модернізація економіки, шляхом спорудження нових підприємств, зокрема, у Вінницькій області — овочесховищ та елеваторних комплексів; житлових масивів, шедеврів архітектурного мистецтва. Будівельники несуть велику відповідальність, адже тільки якісні та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про їхню надзвичайно важливу працю.

Повернутись Створено: 8 серпня 2014 року, 15:48 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація