Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У неділю, 10 серпня, в Україні відзначатимуть День будівельника Роздрукувати

Урочистості з нагоди свята відбулись 8 серпня  в приміщенні  Вінницької обласної Ради. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та перший заступник голови  облдержадміністрації Олександер В’юник  привітали  присутніх та подякували кращим працівникам галузі за повсякденну працю, завдяки якій закладається міцний фундамент розвитку економіки держави.

 З 1956 року, традиційно в другу неділю серпня, слова вітань лунають для будівельників, людей - безпосередніх творців нових споруд та шедеврів архітектурного мистецтва.

 День працівників будівельної галузі – одне з найважливіших свят, що відзначають в Україні, переконаний  Ігор Кревський. Адже саме завдяки повсякденній праці будівельника закладається міцний фундамент розвитку економіки держави.

На Вінниччині працює чимало будівельних колективів, силами яких завершується спорудження об’єктів – довгобудів соціально-економічної галузі. Кращих працівників будівельної сфери було відзначено нагородами, преміями та почесними грамотами.

На українських будівельників сьогодні покладено непросте завдання — модернізація економіки, шляхом спорудження нових підприємств, зокрема, у Вінницькій області — овочесховищ та елеваторних комплексів; житлових масивів, шедеврів архітектурного мистецтва. Будівельники несуть велику відповідальність, адже тільки якісні та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про їхню надзвичайно важливу працю.

Повернутись Створено: 8 серпня 2014 року, 15:48 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація