Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У неділю римо-католики святкують Світле Христове Воскресіння Роздрукувати

 

 

У переддень Світлого Воскресіння Господнього, 31 березня, в Костелі Матері Божої Ангельської у Вінниці відбулась урочиста літургія. Привітати прихожан зі святом прийшли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради щиро вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням, – звернувся до прихожан Михайло Кременюк. – Цей день є символом радості, очікування зустрічі з таємницею буття, він спонукає кожного з нас замислитись над вічними цінностями християнської моралі. Тож дозвольте побажати вам міцного здоров’я, родинної злагоди, чистих помислів і щирих почуттів, любові та милосердя.

Настоятель парафії отець Костянтин Морозов подякував представникам влади за увагу до вірян та добрі слова Великодніх побажань.

Воскресіння Христове за григоріанським календарем цьогоріч припадає на 1 квітня та за юліанським календарем – на 8 квітня. У Центральному костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської літургія розпочалася о 20:00 год, у  Парафії Св.Франциска – о 20:30 год, Парафії Святого Духа  – о 20:00 год та Санктуарії Божого Милосердя  – о 22:00 год.

Повернутись Створено: 31 березня 2018 року, 20:36 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація