23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У неділю римо-католики святкують Світле Христове Воскресіння Роздрукувати

 

 

У переддень Світлого Воскресіння Господнього, 31 березня, в Костелі Матері Божої Ангельської у Вінниці відбулась урочиста літургія. Привітати прихожан зі святом прийшли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради щиро вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням, – звернувся до прихожан Михайло Кременюк. – Цей день є символом радості, очікування зустрічі з таємницею буття, він спонукає кожного з нас замислитись над вічними цінностями християнської моралі. Тож дозвольте побажати вам міцного здоров’я, родинної злагоди, чистих помислів і щирих почуттів, любові та милосердя.

Настоятель парафії отець Костянтин Морозов подякував представникам влади за увагу до вірян та добрі слова Великодніх побажань.

Воскресіння Христове за григоріанським календарем цьогоріч припадає на 1 квітня та за юліанським календарем – на 8 квітня. У Центральному костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської літургія розпочалася о 20:00 год, у  Парафії Св.Франциска – о 20:30 год, Парафії Святого Духа  – о 20:00 год та Санктуарії Божого Милосердя  – о 22:00 год.

Повернутись Створено: 31 березня 2018 року, 20:36 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація