13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Немирівському районі не повністю розуміють поставлені обласною владою завдання Роздрукувати

29 березня відбулася звітна нарада і в Немирівському районі.

Про стан справ місцевої громади та про роботу тутешнього керівництва доповідав голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко. 
На розповідь про ситуацію в галузі охорони здоров’я виникло гостре зауваження з боку директора Департаменту охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації Лідії Діденко, яка зауважила, що у цьому районі найгірша ситуація з будівництвом внутрішніх вбиралень у ФАПах і амбулаторіях і з забезпеченням їх водопостачанням і водовідведенням. 
Голова обласної держадміністрації Іван Мовчан також зауважив, що керівництво району без належної уваги підійшло до розподілу коштів на ремонтні роботи. Область, запевнив голова ОДА, готова виділяти певні кошти на розв’язання місцевих проблем у тих випадках, коли керівники показують реальні справи і свою відповідальність перед громадою, а не байдужість і недалекоглядність. 

Чимало зауважень у керівництва області виникло і після повідомлення про ситуацію в галузі освіти. Освітня мережа в районі – найбільш розгалужена і потребує оптимізації. Освітянські кошти, як повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, використовуються неефективно. Ситуація в освіті детально аналізувалася профільним управлінням у 2011 році, але рекомендації, отримані після того, в районі досі не виконані. 
Також були зауваження щодо укладання договорів на заготівлю молока. Керівники 17 сільських громад взагалі не включилися у роботу в цій сфері. 
Голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, приймаючи звіт Петра Михайленко, зробили висновок, що керівництво району не повністю розуміє поставлені обласною владою завдання. 
У Немирівському районі я не почув детального аналізу ситуації і не побачив серйозної готовності виконувати доручення і розпорядження. Усі, хто сьогодні присутній у залі, повинні зрозуміти свою роль у житті села чи всього району і відчути відповідальність перед людьми, які вам довіряють і чекають від вас конкретних дій. У вашому районі, як і в інших, є невикористані ресурси. Але основний ресурс – це люди, тобто всі ви. І ваше спільне завдання – працювати на благо громади, – підбив підсумки зустрічі Іван Мовчан.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 11:56 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація