23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Немирівському районі не повністю розуміють поставлені обласною владою завдання Роздрукувати

29 березня відбулася звітна нарада і в Немирівському районі.

Про стан справ місцевої громади та про роботу тутешнього керівництва доповідав голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко. 
На розповідь про ситуацію в галузі охорони здоров’я виникло гостре зауваження з боку директора Департаменту охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації Лідії Діденко, яка зауважила, що у цьому районі найгірша ситуація з будівництвом внутрішніх вбиралень у ФАПах і амбулаторіях і з забезпеченням їх водопостачанням і водовідведенням. 
Голова обласної держадміністрації Іван Мовчан також зауважив, що керівництво району без належної уваги підійшло до розподілу коштів на ремонтні роботи. Область, запевнив голова ОДА, готова виділяти певні кошти на розв’язання місцевих проблем у тих випадках, коли керівники показують реальні справи і свою відповідальність перед громадою, а не байдужість і недалекоглядність. 

Чимало зауважень у керівництва області виникло і після повідомлення про ситуацію в галузі освіти. Освітня мережа в районі – найбільш розгалужена і потребує оптимізації. Освітянські кошти, як повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, використовуються неефективно. Ситуація в освіті детально аналізувалася профільним управлінням у 2011 році, але рекомендації, отримані після того, в районі досі не виконані. 
Також були зауваження щодо укладання договорів на заготівлю молока. Керівники 17 сільських громад взагалі не включилися у роботу в цій сфері. 
Голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, приймаючи звіт Петра Михайленко, зробили висновок, що керівництво району не повністю розуміє поставлені обласною владою завдання. 
У Немирівському районі я не почув детального аналізу ситуації і не побачив серйозної готовності виконувати доручення і розпорядження. Усі, хто сьогодні присутній у залі, повинні зрозуміти свою роль у житті села чи всього району і відчути відповідальність перед людьми, які вам довіряють і чекають від вас конкретних дій. У вашому районі, як і в інших, є невикористані ресурси. Але основний ресурс – це люди, тобто всі ви. І ваше спільне завдання – працювати на благо громади, – підбив підсумки зустрічі Іван Мовчан.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 11:56 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація