Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Немирівському районі перейменовано село Рачки на село Подільське Роздрукувати

Депутати обласної Ради розглянули погоджене рішення постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва (голова – Лариса Білозір) щодо перейменування населених пунктів Вінницької області.

Загалом рішення 18 сесії Рачківської сільської ради 7 скликання Немирівського району Вінницької області від 31 січня 2018 року «Про затвердження рішення загальних зборів громадян територіальної громади» та рішення 23 сесії Немирівської районної ради 7 скликання від 1 березня 2018 року «Про перейменування населеного пункту с. Рачки Немирівського району Вінницької області на с. Подільське Немирівського району Вінницької області та Рачківської сільської ради на Подільську» депутатами було підтримане.

Таким чином, депутати звернулися до Верховної Ради України щодо перейменування села Рачки Немирівського району Вінницької області на село Подільське та, відповідно, опублікувати у «Відомостях Верховної Ради України» повідомлення про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Вінницької області.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 13:08 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація