Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

У Немирові день міста святкували у вишиванках Роздрукувати

Цієї суботи, 28 вересня, жителі та гості міста Немирова гучно відзначали 656 річницю від заснування міста. Організатори підготували  різноманітні заходи: концерти, виставки, фотозони,  спортивні змагання з армспорту, футзалу та шафів, різні конкурси, соціальні активності, тощо.

Святкування розпочалися по обіді святковим концертом за участі місцевих колективів. Також важливою подією стало нагородження немирівчан, які цього року за вагомі професійні досягнення у різних номінаціях посіли звання «Людини року».

Для містян волонтери провели благодійну акцію «Подаруй дитині іграшку та книгу». Безкоштовно наїдками на фудкортах також пригощала міська рада усіх охочих. Розваг на будь-який смак було і для малечі.

– Завжди пишалася своєю малою батьківщиною, – прокоментувала немирівчанка Наталя Мостова. – Вітаю усіх земляків зі святом Вас. Бажаю нам усім творити, любити, жити у злагоді у нашому рідному місті.

– День міста видався цікавим, насиченим сімейним святом, – поділився враженнями заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Багато людей різного віку вийшли на вулиці Немирова. Особисто моя сім’я готувалася до святкової ходи за мир і єднання. Одягнувшись у вишиванки, десятки людей йшли центральною вулицею Немирова під барабани Народного ансамблю танцю «Барвінок».

Родзинкою дня міста Немирова став вечірній концерт із зірковими гуртами «Без обмежень», «Ot Vinta», «Angry Girls», співачкою Златою Огневич та скрипічним шоу «AVRORA». Завершилося святкування дня міста феєрверком.

– Святкування вдалося, адже тут кожен зміг знайти собі розваги за вподобаннями, – додає Михайло Кременюк. – Якщо порівняти святкування дня міста Немирова кілька років тому і цьогорічне, то приємно, що місто розвивається і крокує в ногу з часом.  Про це свідчать і масштаби святкування, і запрошені гості, які розважали публіку.

Повернутись Створено: 30 вересня 2019 року, 16:02
Оновлено: 30 вересня 2019 року, 16:58
Переглядів: 577

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація