23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Немирові відкрили робочу станцію з видачі паспортів громадянам Роздрукувати

21 серпня у м. Немирові відбулися урочистості з нагоди запуску робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів. У святковому заході взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови обласної облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, виконувач обов’язків начальника Управління Міграційної служби Вінницької області Антоніна Ратушна, Немирівський міський голова Віктор Качур.

– Дуже приємно бачити, що сьогодні у вашій громаді відбуваються позитивні зміни, і одним із покращень є доступність у наданні якісних послуг нашим громадянам, – зазначив Михайло Кременюк у своєму виступі. – Це один із напрямів, який ми задекларували і крок за кроком його реалізовуємо. На сьогодні Немирівська об’єднана громада по всіх економічно-соціальних показниках є однією із найспроможніших і я впевнений, що її розвиток буде покращуватися.

За словами виконувача обов’язків начальника Управління Міграційної служби Вінницької області Антоніни Ратушної, від моменту запровадження безвізового режиму України та ЄС у червні минулого року, попит на оформлення закордонного паспорту з біометричними даними ніяк не зменшується. Тому придбання Немирівською міською радою робочої станції з оформлення і видачі паспортів громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон, на нинішній час є необхідним. До речі,  Немирівський район посідає 4 місце в області за кількістю видачі зазначених документів.

Після урочистого відкриття адміністратор Немирівського ЦНАПу Галина Ведибіда відразу ж надала послуги першим відвідувачам.

Як прокоментували мешканці громади, така послуга – зручна і значно зекономить їхній час та ресурси.

Під час робочої поїздки до Немирова заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і заступник голови обласної облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк також оглянули, як проходять ремонтні роботи в приміщенні, в якому працюють фахівці Немирівської об’єднаної громади, та подивилися, як ремонтується будівля однієї із місцевих шкіл, що готується до нового навчального року.

Повернутись Створено: 21 серпня 2018 року, 17:58
Оновлено: 21 серпня 2018 року, 18:05
Переглядів: 3353

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація