Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Новоселівці для дітей відкрили ігровий майданчик Роздрукувати

Діти села Новоселівка Немирівського району, з нагоди свята Дня знань,  отримали подарунок від птахофабрики «Вінницький бройлер» і ПАТ «Миронівський хдібопродукт» – яскравий дитячий ігровий майданчик. Встановили майданчик біля сільської школи, де діти під час перерв зможуть гратися.

Символічну червону стрічку на майданчику разом з дітьми перерізали директор підприємства «Вінницький бройлер», депутат обласної Ради Ігор Лещенко та Новоселівський сільський голова Зоя Матюша. Вітаючи мешканців села, директор підприємства зазначив, що підтримка дітей є важливою складовою соціальної роботи птахофабрики.

– Мені приємно, що наше підприємство має змогу дарувати радість дітям, особливо в селах, – сказав під час виступу Ігор Васильович. – Інвестуючи в дітей, ми інвестуємо в майбутнє села. Діти повинні мати найкращі умови для навчання та дозвілля. Наше підприємство поки не має виробничих потужностей на території Новоселівської сільської ради, але у нас вже склались досить дружні відносини з громадою, яка вирішуватиме подальшу долю нашої співпраці. Тут ми реалізували вже два соціальні проекти: для пенсіонерів створили соціальний магазин, а для дітей – ігровий майданчик.

Депутат обласної Ради зазначив, що днями новоселівські першокласники матимуть у класі нові індивідуальні шафи для одягу, вчительський стіл, книжкову шафу, а головне – ноутбук та плазмовий телевізор, щоб навчання у школі було сучасним та цікавим.

За словами жителів Тростянецького та Тульчинського районів, де розміщені виробничі потужності найбільшого у Європі виробника курятини, депутат піклується про добробут навчальних закладів в їхніх територіальних громадах. Так, цьогоріч першокласники десяти шкіл сіли за нові парти. 

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 17:06 Переглядів: 1188

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація