23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Новоселівці для дітей відкрили ігровий майданчик Роздрукувати

Діти села Новоселівка Немирівського району, з нагоди свята Дня знань,  отримали подарунок від птахофабрики «Вінницький бройлер» і ПАТ «Миронівський хдібопродукт» – яскравий дитячий ігровий майданчик. Встановили майданчик біля сільської школи, де діти під час перерв зможуть гратися.

Символічну червону стрічку на майданчику разом з дітьми перерізали директор підприємства «Вінницький бройлер», депутат обласної Ради Ігор Лещенко та Новоселівський сільський голова Зоя Матюша. Вітаючи мешканців села, директор підприємства зазначив, що підтримка дітей є важливою складовою соціальної роботи птахофабрики.

– Мені приємно, що наше підприємство має змогу дарувати радість дітям, особливо в селах, – сказав під час виступу Ігор Васильович. – Інвестуючи в дітей, ми інвестуємо в майбутнє села. Діти повинні мати найкращі умови для навчання та дозвілля. Наше підприємство поки не має виробничих потужностей на території Новоселівської сільської ради, але у нас вже склались досить дружні відносини з громадою, яка вирішуватиме подальшу долю нашої співпраці. Тут ми реалізували вже два соціальні проекти: для пенсіонерів створили соціальний магазин, а для дітей – ігровий майданчик.

Депутат обласної Ради зазначив, що днями новоселівські першокласники матимуть у класі нові індивідуальні шафи для одягу, вчительський стіл, книжкову шафу, а головне – ноутбук та плазмовий телевізор, щоб навчання у школі було сучасним та цікавим.

За словами жителів Тростянецького та Тульчинського районів, де розміщені виробничі потужності найбільшого у Європі виробника курятини, депутат піклується про добробут навчальних закладів в їхніх територіальних громадах. Так, цьогоріч першокласники десяти шкіл сіли за нові парти. 

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 17:06 Переглядів: 476

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація