21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва новий керівник Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник представив трудовому колективові керівника Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва Ларису Сеник, яка була обрана таємним голосуванням конкурсною комісією. Згідно з рішенням позачергової 34 сесії обласної Ради від 19 липня 2018 року № 691 на посаду директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва призначили Ларису Сеник та укладено контракт терміном на 5 років.

Привітали новопризначеного керівника також директор управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин та депутат обласної Ради, член комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Сергій Кривешко.    

– Бібліотечна діяльність, – це моя професія, тому я уболіваю за нашу бібліотеку, за ті справи, які робимо спільно і хочу зберегти всі ті надбання, які вже має наша бібліотека, – сказала під час виступу Лариса Борисівна. –  Маю надію, що спільно будемо працювати над тим, аби наші читачі отримували лише якісні послуги.

Побажала всім гармонії, миру, злагоди та наголосила, що попереду ще дуже багато роботи, але цікавої та корисної.

Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва – одна з найбільших книгозбірень області, інформаційний, культурно-просвітницький, науково-методичний, координаційний центр для бібліотек всіх систем і відомств регіону, головне книгосховище та депозитарій  краєзнавчої літератури Вінниччини.

До призначення Лариси Сеник наукову бібліотека впродовж останніх 11 очолювала Наталія Морозова, яка працювала у «тімірязєвці» з 1991 року. У результаті активного впровадження новітніх інформаційних технологій останніх 10 років, наполегливої праці колективу, сьогодні бібліотека має декілька Інтернет-ресурсів: офіційний сайт (http://www.library.vn.ua), електронний каталог, Вінницький інформаційний портал (http://irp.vn.ua), низку тематичних електронних баз даних, блоги, зокрема: відділу краєзнавства (http://krayvinnitsa.blogspot.com), науково-методичного «Бібліоконтинент Вінниччина» (http://metodvinnitsa.blogspot.com/), документів іноземними мовами «Вікно в Америку» (http://woavinnitsa.blogspot.com/), програми «Бібліоміст» – «Бібліомісток» (http://blog.library.vn.ua), для людей з особливими потребами (http://inva-gurt.blogspot.com/).   Вони систематично поповнюються новими записами, а користувачам надається необмежений доступ до інформаційних ресурсів та комп’ютерних технологій.

Фонд бібліотеки складає близько одного мільйона документів більш ніж 40-а мовами світу на різних носіях інформації, в тому числі налічує понад  500 тисяч книг, близько 350 тисяч журналів, більше 55 тисяч газет, майже 28 тисяч нотних видань, 9 тисяч аудіовізуальних матеріалів та 2 тисяч електронних видань. Є у фонді 2 тисяч карт та майже 6 тисяч альбомів. Щорічні надходження складають 16-18 тисяч примірників.

Бібліотека володіє досить потужним фондом рідкісних і цінних видань, яким опікується спеціальний відділ. На початок 2013 року його кількість склала 36 500 примірників. Хронологічні рамки становлять від ХV до ХХІ ст. Це – інкунабула і палеотипи, альдіни, ельзевіри, плантени, книги кирилівського шрифту ХVІ-ХVІІІ ст., гражданського шрифту ХVІІІ – початку ХІХ ст., прижиттєві видання відомих українських, російських письменників, діячів науки, культури, мистецтв, рідкісні періодичні видання тощо. Основну частину надходжень останніх років складають нові, сучасні видання. Серед них номерні екземпляри колекційних видань харківського видавництва «Фоліо»,  наклад яких обмежився 100 примірниками: «Біблія» у перекладі І.Левицького, П. Куліша та І. Пулюя, «Fata morgana» М. Коцюбинського.

Протягом року бібліотека обслуговує понад 40 тисяч читачів, які опрацьовують 750-800 тисяч документів. 

Усі методичні, бібліографічні матеріали, наукові збірники, що видаються бібліотекою з 2000 року, представлені в електронному вигляді на її офіційному сайті.

Загалом обсяг власних бібліографічних баз даних на початок 2013 року складає 687, 5 тисяч записів, з них в електронному каталозі – 137,4 тисяч Продовжується співробітництво з окремими бібліотеками області й України зі створення Центрально-українського корпоративного каталогу журнальних статей та Регіонального краєзнавчого каталогу.

Повернутись Створено: 23 липня 2018 року, 14:30 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація