Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

У пансіонаті для осіб похилого віку відкрили кабінети масажу та релаксу Роздрукувати

Сьогодні, 30 січня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович взяли участь у презентації діяльності комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб похилого віку» за 2017 рік – «Перші кроки до успіху». Присутні також були уповноважена з питань прав людей з інвалідністю Рая Панасюк,   директор Департаменту соціальної і молодіжної політики Наталя Заболотна, депутати обласної Ради – Людмила Станіславенко, Ярослав Хребтій, Григорій Зозуля, Людмила Щербаківська та Михайло Повшедний, заступники голів районних рад і адміністрацій, керівники районних закладів та установ соціальної сфери області.

«Обласний пансіонат для осіб похилого віку» є стаціонарною соціально-медичною установою, у складі якої діє геріатричне і психоневрологічне відділення (Вороновицька філія), на базі якого створено підсобне господарство.  

Вінницький пансіонат  був збудований та розпочав свою роботу у 1981 році. Розрахований для проживання 241 мешканця.

Основним завданнями пансіонату є забезпечення належних умов для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам похилого віку та інвалідам, які потребують сторонньої допомоги.

До пансіонату приймаються на повне державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку та інваліди І і ІІ групи старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

Медичний супровід кожного мешканця здійснюють 8 лікарів та 31 медична сестра. Згідно з медичним висновком та індивідуальною програмою реабілітації підопічні пансіонату забезпечуються слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, зубним протезуванням, спеціальними засобами пересування, якісним ортопедичним взуттям.    

В установі функціонують сучасні стоматологічний, фізіотерапевтичний, ЛФК кабінети, кімнати галотерапії, аромотерапії, синглетно-кисневої терапії, озокеритотерапії, кабінети масажу та емоційного розвантаження.

Відкриття і вдосконалення подібних кабінетів та надання таких послуг підопічним закладу стало можливим завдяки тому, що установа минулого року змогла зекономити державні кошти, завдяки функціонуванню підсобного господарства у смт Вороновиці.

Окрім цього, на базі комунальної установи відбулося засідання колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. В ході наради обговорили підсумки розвитку соціальної та молодіжної політики у Вінницькій області у 2017 році та визначили основні завдання на 2018 рік.

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 15:06
Оновлено: 30 січня 2018 року, 15:29
Переглядів: 1114

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація