Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У пансіонаті для осіб похилого віку відкрили кабінети масажу та релаксу Роздрукувати

Сьогодні, 30 січня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович взяли участь у презентації діяльності комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб похилого віку» за 2017 рік – «Перші кроки до успіху». Присутні також були уповноважена з питань прав людей з інвалідністю Рая Панасюк,   директор Департаменту соціальної і молодіжної політики Наталя Заболотна, депутати обласної Ради – Людмила Станіславенко, Ярослав Хребтій, Григорій Зозуля, Людмила Щербаківська та Михайло Повшедний, заступники голів районних рад і адміністрацій, керівники районних закладів та установ соціальної сфери області.

«Обласний пансіонат для осіб похилого віку» є стаціонарною соціально-медичною установою, у складі якої діє геріатричне і психоневрологічне відділення (Вороновицька філія), на базі якого створено підсобне господарство.  

Вінницький пансіонат  був збудований та розпочав свою роботу у 1981 році. Розрахований для проживання 241 мешканця.

Основним завданнями пансіонату є забезпечення належних умов для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам похилого віку та інвалідам, які потребують сторонньої допомоги.

До пансіонату приймаються на повне державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку та інваліди І і ІІ групи старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

Медичний супровід кожного мешканця здійснюють 8 лікарів та 31 медична сестра. Згідно з медичним висновком та індивідуальною програмою реабілітації підопічні пансіонату забезпечуються слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, зубним протезуванням, спеціальними засобами пересування, якісним ортопедичним взуттям.    

В установі функціонують сучасні стоматологічний, фізіотерапевтичний, ЛФК кабінети, кімнати галотерапії, аромотерапії, синглетно-кисневої терапії, озокеритотерапії, кабінети масажу та емоційного розвантаження.

Відкриття і вдосконалення подібних кабінетів та надання таких послуг підопічним закладу стало можливим завдяки тому, що установа минулого року змогла зекономити державні кошти, завдяки функціонуванню підсобного господарства у смт Вороновиці.

Окрім цього, на базі комунальної установи відбулося засідання колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. В ході наради обговорили підсумки розвитку соціальної та молодіжної політики у Вінницькій області у 2017 році та визначили основні завдання на 2018 рік.

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 15:06
Оновлено: 30 січня 2018 року, 15:29
Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація