23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У пансіонаті для осіб похилого віку відкрили кабінети масажу та релаксу Роздрукувати

Сьогодні, 30 січня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович взяли участь у презентації діяльності комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб похилого віку» за 2017 рік – «Перші кроки до успіху». Присутні також були уповноважена з питань прав людей з інвалідністю Рая Панасюк,   директор Департаменту соціальної і молодіжної політики Наталя Заболотна, депутати обласної Ради – Людмила Станіславенко, Ярослав Хребтій, Григорій Зозуля, Людмила Щербаківська та Михайло Повшедний, заступники голів районних рад і адміністрацій, керівники районних закладів та установ соціальної сфери області.

«Обласний пансіонат для осіб похилого віку» є стаціонарною соціально-медичною установою, у складі якої діє геріатричне і психоневрологічне відділення (Вороновицька філія), на базі якого створено підсобне господарство.  

Вінницький пансіонат  був збудований та розпочав свою роботу у 1981 році. Розрахований для проживання 241 мешканця.

Основним завданнями пансіонату є забезпечення належних умов для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам похилого віку та інвалідам, які потребують сторонньої допомоги.

До пансіонату приймаються на повне державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку та інваліди І і ІІ групи старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

Медичний супровід кожного мешканця здійснюють 8 лікарів та 31 медична сестра. Згідно з медичним висновком та індивідуальною програмою реабілітації підопічні пансіонату забезпечуються слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, зубним протезуванням, спеціальними засобами пересування, якісним ортопедичним взуттям.    

В установі функціонують сучасні стоматологічний, фізіотерапевтичний, ЛФК кабінети, кімнати галотерапії, аромотерапії, синглетно-кисневої терапії, озокеритотерапії, кабінети масажу та емоційного розвантаження.

Відкриття і вдосконалення подібних кабінетів та надання таких послуг підопічним закладу стало можливим завдяки тому, що установа минулого року змогла зекономити державні кошти, завдяки функціонуванню підсобного господарства у смт Вороновиці.

Окрім цього, на базі комунальної установи відбулося засідання колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. В ході наради обговорили підсумки розвитку соціальної та молодіжної політики у Вінницькій області у 2017 році та визначили основні завдання на 2018 рік.

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 15:06
Оновлено: 30 січня 2018 року, 15:29
Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація