Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У педагогічному університеті відкрилась виставка «Ми - інші, але ми серед вас» Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради та голова постійної комісії з питань з освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко долучилась до фотопроетку «Ми - інші, але ми серед вас». У четвер, 27 жовтня, у Вінницькому державному педагогічному університеті відбулось урочисте відкриття виставки, яка експонуватиметься у стінах навчального закладу впродовж тижня. Ініціатором створення експозиції  виступила ГО «Вінниця Даун Синдром».

За словами Людмили Станіславенко, проведення подібних заходів має велике значення. Вона зазначила, що не вперше співпрацює з батьками дітей з синдромом Дауна та розуміє з якими проблемами доводиться їм стикатися. Також вона подякувала організаторам за запрошення взяти участь у фотопроекті.

 - Сьогодні ви можете спостерігати чудові світлини маленьких вінничан, які мають Синдром Дауна, - сказала Людмила Станіславенко. – Ці діти нині беруть активну участь у житті суспільства. Вони стають все більш соціалізованими, досягають успіхів у різних сферах діяльності і навіть беруть участь у паралімпійських іграх. Вони мають такі ж права, як і всі інші, тож ми не повинні від них відгороджуватись. Я не вперше співпрацюю з батьками та активістами громадської організації «Вінниця Даун Синдром», тому з впевненістю можу сказати, що в майбутньому наша спільна роботи стане ще більш успішною і ми створимо максимально комфортні умови для таких діток.

До участі у фотопроекті також долучились  активні вінничани Діана Подолянчук, Ірина Борзова, Сергій Кудлаєнко, Олександр та Світлана Теренчуки.

Повернутись Створено: 27 жовтня 2016 року, 17:31 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація