Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Піщанському районі Дмитрашківка – лідер грантової діяльності Роздрукувати

5 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського приймав звіт голови Піщанської райдержадміністрації Світлани Жердецької про підсумки діяльності у І кварталі.

По завершенні звіту Іван Мовчан наголосив на проблемних питаннях, які район має вирішити у нагальному порядку. Це – ремонти та облаштування фельдшерсько-акушерських пунктів, завершення спорудження внутрішніх туалетів у школах та ремонти сільських клубів і будинків культури.

Ігор Кревський зауважив, що на вищезгадані потреби територіальних громад сільради могли б залучати позабюджетні кошти. Наприклад, беручи участь у різних конкурсах проектів та співпрацюючи з міжнародними фондами.

– На жаль, ця робота у Піщанському районі не проводиться. Так, на обласний конкурс проектів у 2012 році із 15 територіальних громад свої проекти подали тільки дві. Щоправда, обидві стали переможцями і отримали 75 тисяч гривень на свої потреби. Користуючись нагодою, хочу подякувати Дмитрашківському сільському голові Олені Луньовій за активну позицію. Завдяки їй, Дмитрашківка на сьогодні – лідер грантової діяльності в районі, – сказав 1-й заступник голови обласної Ради.

І.Кревський додав, що наразі, коли місцеві бюджети залежні від державного, залучення позабюджетних коштів на розвиток громад – найефективніший вихід. Разом з тим, обласна Рада не припиняє роботу над впровадженням реформи місцевого самоврядування, яка дасть місцевим радам, перш за все, фінансову незалежність. 

Повернутись Створено: 6 квітня 2013 року, 13:51 Переглядів: 1754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація