Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Піщанському районі зібрано рекордний урожай зернових Роздрукувати

7 лютого перед громадськістю прозвітувала про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку за 2013 рік голова Піщанської районної державної адміністрації Світлана Жердецька. Вона повідомила, що в галузі агропромислового комплексу було зібрано 73,9 тис. тонн зернових та зернобобових культур, що на 39 тис. тонн більше в порівнянні з попереднім роком.

В галузі охорони здоров’я – виконані роботи у 5-ти амбулаторіях та 14-ти ФАПах на суму 923,2 тис. грн. Також простежується позитивна динаміка в забезпеченні населення лікарськими препаратами.

Відзначаючи виконання доручень районним керівництвом в галузі освіти, директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк відмітив покращення в зміцненні матеріально-технічної бази навчальних закладів та стовідсоткове забезпечення шкільними автобусами для підвезення дітей.

В галузі культури – проведено ремонтні роботи у 14 закладах на загальну суму 1377,5 тис. грн. (602,1 тис. грн. – бюджетні, 775,4 тис. грн. – позабюджетні кошти).

Протягом звітного періоду відбулись значні зрушення в житлово-комунальному господарстві, благоустрої територій, будівництві, наданні послуг населенню. Так, у жовтні 2013 року у районі розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг, на створення якого витрачено кошти в сумі 172,697 тис. грн.

В ході обговорення звітної доповіді перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на необхідності активнішої позиції територіальних громад у пошуку внутрішніх та зовнішніх резервів наповнення місцевих бюджетів. Він зауважив, що на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2013 році від Піщанського району було подано лише три 3 проекти, з яких перемогу здобув один, залучивши 20 тис. грн.

– Ефективність участі в різних обласних конкурсах і проектах підтверджується результатами. Питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо,– зауважив І. Кревський і закликав до співпраці всю громадськість та депутатський корпус району.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2014 року, 15:11 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація