23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Піщанському районі зібрано рекордний урожай зернових Роздрукувати

7 лютого перед громадськістю прозвітувала про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку за 2013 рік голова Піщанської районної державної адміністрації Світлана Жердецька. Вона повідомила, що в галузі агропромислового комплексу було зібрано 73,9 тис. тонн зернових та зернобобових культур, що на 39 тис. тонн більше в порівнянні з попереднім роком.

В галузі охорони здоров’я – виконані роботи у 5-ти амбулаторіях та 14-ти ФАПах на суму 923,2 тис. грн. Також простежується позитивна динаміка в забезпеченні населення лікарськими препаратами.

Відзначаючи виконання доручень районним керівництвом в галузі освіти, директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк відмітив покращення в зміцненні матеріально-технічної бази навчальних закладів та стовідсоткове забезпечення шкільними автобусами для підвезення дітей.

В галузі культури – проведено ремонтні роботи у 14 закладах на загальну суму 1377,5 тис. грн. (602,1 тис. грн. – бюджетні, 775,4 тис. грн. – позабюджетні кошти).

Протягом звітного періоду відбулись значні зрушення в житлово-комунальному господарстві, благоустрої територій, будівництві, наданні послуг населенню. Так, у жовтні 2013 року у районі розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг, на створення якого витрачено кошти в сумі 172,697 тис. грн.

В ході обговорення звітної доповіді перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на необхідності активнішої позиції територіальних громад у пошуку внутрішніх та зовнішніх резервів наповнення місцевих бюджетів. Він зауважив, що на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2013 році від Піщанського району було подано лише три 3 проекти, з яких перемогу здобув один, залучивши 20 тис. грн.

– Ефективність участі в різних обласних конкурсах і проектах підтверджується результатами. Питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо,– зауважив І. Кревський і закликав до співпраці всю громадськість та депутатський корпус району.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2014 року, 15:11 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація