Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У «Подільській казці» триває капітальний ремонт літніх будиночків Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур відвідав Ободівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Тростянецького району. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Ознайомився з діяльністю закладу та перевірив хід виконання робіт щодо встановлення віконних блоків в навчальному корпусі. Адже нам вдалося знайти фінансовий ресурс та забезпечити заміну практично всіх вікон другого поверху, – пише Геннадій Мазур.

У школі-інтернаті навчається 113 дітей. Педагогічний процес забезпечують 47 педпрацівників: вчителі, вихователі, логопед-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор, два медичних працівники.

Всі класи повністю укомплектовані необхідним для навчання обладнанням, створений та функціонує комп’ютерний клас, де діти набувають знання за допомогою ноутбуків. Є спортивна зала, бібліотека, кімнати для відпочинку та проживання вихованців закладу.

– Необхідно ще докласти зусиль для забезпечення спортивним інвентарем та продовжити подальшу заміну віконних блоків, особливо в майстернях та їдальні, – коментує депутат.

Також Геннадій Мазур повідомив, що  спільними зусиллями разом з Службою автомобільних доріг у Вінницькій області та за рахунок співфінансування з районного бюджету відбувається  ремонт доріг загального користування державного значення у Тростянецькому районі  Р-33 з Ладижина на Ободівку, Т-02-02 з Бершаді на Цибулівку та Т-02-22 з Тульчина через Тростянець на Бершадь.

Окрім цього, депутат ознайомився із ходом проведення капітального ремонту літніх будинків комунального закладу «Дитячо-юнацький фізкультурний заклад оздоровлення та відпочинку «Подільська казка», що на вулиці Соборна 418 в с. Ободівка Тростянецького району Вінницької області.

Побував також Геннадій Мазур в селі Оляниця Тростянецького району та зустрівся із Оляницьким сільським головою Володимиром Олійником та депутатом Тростянецької районної ради Людмилою Вдовиченко. В ході зустрічі обговорили шляхи вирішення питання щодо обмеження інтенсивності руху транспорту по селу Оляниця Тростянецького району.

– Звернувся до Служби автомобільних доріг у Вінницькій області щодо встановлення знаків, які обмежать швидкість руху до 30 км/год, та шукаємо шляхи проведення робіт і їхнього фінансування в межах видатків державного бюджету на ділянці автомобільної дороги Р-33, – повідомив Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 23 вересня 2019 року, 17:12
Оновлено: 23 вересня 2019 року, 17:27
Переглядів: 692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація