Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

У «Подільській казці» триває капітальний ремонт літніх будиночків Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур відвідав Ободівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Тростянецького району. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Ознайомився з діяльністю закладу та перевірив хід виконання робіт щодо встановлення віконних блоків в навчальному корпусі. Адже нам вдалося знайти фінансовий ресурс та забезпечити заміну практично всіх вікон другого поверху, – пише Геннадій Мазур.

У школі-інтернаті навчається 113 дітей. Педагогічний процес забезпечують 47 педпрацівників: вчителі, вихователі, логопед-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор, два медичних працівники.

Всі класи повністю укомплектовані необхідним для навчання обладнанням, створений та функціонує комп’ютерний клас, де діти набувають знання за допомогою ноутбуків. Є спортивна зала, бібліотека, кімнати для відпочинку та проживання вихованців закладу.

– Необхідно ще докласти зусиль для забезпечення спортивним інвентарем та продовжити подальшу заміну віконних блоків, особливо в майстернях та їдальні, – коментує депутат.

Також Геннадій Мазур повідомив, що  спільними зусиллями разом з Службою автомобільних доріг у Вінницькій області та за рахунок співфінансування з районного бюджету відбувається  ремонт доріг загального користування державного значення у Тростянецькому районі  Р-33 з Ладижина на Ободівку, Т-02-02 з Бершаді на Цибулівку та Т-02-22 з Тульчина через Тростянець на Бершадь.

Окрім цього, депутат ознайомився із ходом проведення капітального ремонту літніх будинків комунального закладу «Дитячо-юнацький фізкультурний заклад оздоровлення та відпочинку «Подільська казка», що на вулиці Соборна 418 в с. Ободівка Тростянецького району Вінницької області.

Побував також Геннадій Мазур в селі Оляниця Тростянецького району та зустрівся із Оляницьким сільським головою Володимиром Олійником та депутатом Тростянецької районної ради Людмилою Вдовиченко. В ході зустрічі обговорили шляхи вирішення питання щодо обмеження інтенсивності руху транспорту по селу Оляниця Тростянецького району.

– Звернувся до Служби автомобільних доріг у Вінницькій області щодо встановлення знаків, які обмежать швидкість руху до 30 км/год, та шукаємо шляхи проведення робіт і їхнього фінансування в межах видатків державного бюджету на ділянці автомобільної дороги Р-33, – повідомив Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 23 вересня 2019 року, 17:12
Оновлено: 23 вересня 2019 року, 17:27
Переглядів: 534

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація