Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

У «Подільській казці» триває капітальний ремонт літніх будиночків Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур відвідав Ободівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Тростянецького району. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Ознайомився з діяльністю закладу та перевірив хід виконання робіт щодо встановлення віконних блоків в навчальному корпусі. Адже нам вдалося знайти фінансовий ресурс та забезпечити заміну практично всіх вікон другого поверху, – пише Геннадій Мазур.

У школі-інтернаті навчається 113 дітей. Педагогічний процес забезпечують 47 педпрацівників: вчителі, вихователі, логопед-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор, два медичних працівники.

Всі класи повністю укомплектовані необхідним для навчання обладнанням, створений та функціонує комп’ютерний клас, де діти набувають знання за допомогою ноутбуків. Є спортивна зала, бібліотека, кімнати для відпочинку та проживання вихованців закладу.

– Необхідно ще докласти зусиль для забезпечення спортивним інвентарем та продовжити подальшу заміну віконних блоків, особливо в майстернях та їдальні, – коментує депутат.

Також Геннадій Мазур повідомив, що  спільними зусиллями разом з Службою автомобільних доріг у Вінницькій області та за рахунок співфінансування з районного бюджету відбувається  ремонт доріг загального користування державного значення у Тростянецькому районі  Р-33 з Ладижина на Ободівку, Т-02-02 з Бершаді на Цибулівку та Т-02-22 з Тульчина через Тростянець на Бершадь.

Окрім цього, депутат ознайомився із ходом проведення капітального ремонту літніх будинків комунального закладу «Дитячо-юнацький фізкультурний заклад оздоровлення та відпочинку «Подільська казка», що на вулиці Соборна 418 в с. Ободівка Тростянецького району Вінницької області.

Побував також Геннадій Мазур в селі Оляниця Тростянецького району та зустрівся із Оляницьким сільським головою Володимиром Олійником та депутатом Тростянецької районної ради Людмилою Вдовиченко. В ході зустрічі обговорили шляхи вирішення питання щодо обмеження інтенсивності руху транспорту по селу Оляниця Тростянецького району.

– Звернувся до Служби автомобільних доріг у Вінницькій області щодо встановлення знаків, які обмежать швидкість руху до 30 км/год, та шукаємо шляхи проведення робіт і їхнього фінансування в межах видатків державного бюджету на ділянці автомобільної дороги Р-33, – повідомив Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 23 вересня 2019 року, 17:12

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація