Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Подільському регіональному центрі онкології відкрили новий підрозділ Роздрукувати

У хірургічному корпусі Подільського онкоцентру створено новий підрозділ – Центр менеджменту болю. Подільський регіональний центр онкології є надкластерним закладом охорони здоров'я, що приймає пацієнтів з різних областей України. Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, начальниця управління соціально-гуманітарної політики виконавчого апарату обласної Ради Людмила Грабович, директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна побували в медичному закладі та поспілкувалися з лікарями новоствореного Центру.

Директор Подільського онкоцентру Сергій Перегончук розповів про особливості діяльності підрозділу.

–  Центр менеджменту болю займається ефективним лікуванням не лише онкохворих, а й пацієнтів, які страждають на больовий синдром. Лікування болю є критично важливим для покращення якості життя пацієнтів, зменшення стресу та підвищення ефективності основної терапії, – пояснив Сергій Перегончук. – Центр працює швидко та ефективно за принципом стаціонару одного дня. Пацієнт прибуває, отримує необхідну медичну допомогу, корекції схем лікування та, при необхідності, направляється додому для подальшого відновлення. Такий підхід забезпечує отримання допомоги з максимальним комфортом для пацієнтів.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк зазначив, що при встановленні онкодіагнозу насамперед необхідна кваліфікована медична і психологічна допомога.

– Всі ми знаємо, що онкологічні захворювання є однією з головних причин смерті в усьому світі. І зазвичай ми думаємо, що рак – це не про нас, – зазначив Ігор Івасюк. – Робота Центру дасть можливість пацієнтам незалежно від виду та стадії онкологічного захворювання отримати комплексну підтримку у зменшенні болю в найкоротші терміни. Важливим є й те, що Центр менеджменту болю надаватиме медичні послуги військовим. Враховуючи унікальний досвід колективу лікарів онкоцентру я впевнений, що пацієнти будуть отримувати максимальну та кваліфіковану медичну допомогу.

Довідково.

У   Вінницькій області кількість онкологічних захворювань щороку зростає і зараз у регіоні за 1 квартал 2024 року на обліку вже 52 тис. онкохворих. За 2023 рік кількість звернень до диспансерно-поліклінічного відділення Подільського регіонального центру онкології збільшилась на 15%, що складає 85 180 звернень від громадян.

Повернутись Створено: 21 травня 2024 року, 13:54

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація