23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У «Подільському зоопарку»  на святі дитинства побували понад тисячу дітей області Роздрукувати

До Міжнародного дня захисту дітей у «Подільському зоопарку» відбувається обласне свято «Дитинство – країна мрій!». Триває воно протягом двох днів – 31 травня та 1 червня. Організаторами заходу виступили  Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та відокремлений підрозділ ВОКСЛП «Віноблагроліс» «Подільський зоопарк».

Зоопарк цими днями безкоштовно відвідали 1250 дітей з усіх міст та районів Вінниччини. До участі у святі запрошені діти пільгових категорій населення: діти-сироти, діти з інвалідністю, чорнобильці, діти загиблих працівників силових структур, діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти Героїв Небесної Сотні, діти із сімей переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей, діти учасників АТО, ООС.

Привітати малечу з усієї області з Днем захисту дітей до «Подільського зоопарку» приїхали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, а також керівники департаментів ОДА.

Розпочинаючи свято, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль звернувся до дітей:

– В мене є чотири хороших новини: перша – сьогодні перший день літа. Друга ­–  і протягом наступних трьох місяців буде літо. На вас чекає багато відпочинку, веселощів, сонця та засмаги. Третя новина ­–  сьогодні ваше найважливіше свято – День захисту дітей. Переконаний, найкращий спосіб виховати хорошу дитину – це зробити її щасливою. А що для цього потрібно? – Любов. Цінуйте кожну мить дитинства, бо воно дуже швидко минає. Поважайте друзів, дружіть щиро, так, щоб на все життя мали людей, на яких зможете покластися. Нехай душа кожного з вас буде зігріта любов'ю, доля буде прихильною, а в житті нехай оточують лише добрі люди. А знаєте яка ЧЕТВЕРТА новина?! Для вас сьогодні підготували цікаву насичену розважальну програму. Добряче повеселіться і будьте готові отримати багато пізнавальної інформації про тварин, – сказав Ігор Хміль.

Слова привітання зі святом дитинства висловили гостям також Валерій Коровій і Анатолій Іванець. Про тварин «Подільського зоопарку» розповів директор вінницького звіринця.

– Метою заходу є навчання дітей правильно реалізовувати свої права, дбайливо ставитися один до одного та оточуючих, ­– прокоментував директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик. – Тварини, як ніхто інший, виховують почуття любові. В нашому зоопарку діти мають гарну нагоду у цьому переконатися. У нас зараз багато молодого потомства народилося. Вони всі перебувають у вольєрах поряд з мамами, тож, діти можуть спостерігати як мами дбають про своїх малюків.

Адміністрація зоопарку приготувала маленьким відвідувачам зі всієї Вінниччини цікаву насичену розважальну програму: аніматорів, різноманітні майстер-класи, екскурсію зоопарком та ігрові локації.

– Аби маленькі відвідувачі змогли відчути справжнє свято, дорослим довелось чітко спланувати свою роботу у ці два дні, – кажуть організатори. –Приймаємо дітей у дві зміни. Для юних відвідувачів організовані розважальні програми, конкурси, вікторини, де переможці отримують призи, працюють ігрові локації, майстер класи з декорування іграшок. Заняття у ігровій формі проводять інспектори патрульної поліції, фахівці ДСНС.

Зоопарк розкинувся на території у 8 га. У звіринці утримується 132 особини звірів та 119 особин птахів. З 2013 року розпочалася реконструкція зоопарку, яка триває по теперішній час.

2017 року розпочато будівництво І черги вольєрів ведмежого містечка, який в червні 2018 року було здано в експлуатацію. Цього ж року стартувало будівництво ІІ черги вольєрів ведмежого містечка, до якого днями заселилися бурі ведмеді. Посадовці разом з дітьми оглянули умови, в яких проживатимуть ведмеді. Будівництво відбувалося за фінансової допомоги державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з обласного бюджету.

Наразі на території зоопарку мешкає 4 бурих та 3 гімалайські ведмеді.

Також цього року здано в експлуатацію вольєр для єнотів.

Наразі «Подільський зоопарк» за кошти, отримані від господарської діяльності, будує вольєр-зимівник для копитних та приматів. Розпочато будівництво вольєрів для вовків та лисиць.

На утримання  зоопарку щорічно з обласного бюджету виділяється 2,5 млн грн, з них 2 млн грн – на заробітну плату та 0,5 млн грн – на розвиток зоопарку. Щороку залучається близько 500 тис. грн спонсорських коштів на розвиток зоопарку.

Повернутись Створено: 1 червня 2019 року, 12:06 Переглядів: 291

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація