Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Подільському зоопарку антилопа народила дитинча вагою близько 50 кілограмів Роздрукувати

У Вінниці в комунальному закладі обласної Ради Подільському зоопарку – поповнення. Днями найбільша антилопа з усіх видів антилоп – Канна народила дівчинку.

– Це винторога антилопа Канна, одна з самих великих антилоп, які є взагалі, - розповідає директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. – Придбали ми її чотири роки тому. Самцеві тоді було два роки, а самці – рік. Вони досягли статевого дозрівання і тепер маємо потомство.

Вагітність тривала дев’ять місяців. Дитинча народилось зі смужками на грудній клітці. У маляти гарно виражені основи рогів, інформують у зоопарку.

– За п’ять днів до пологів ми відігнали самця від самки, – розповідає директор зоопарку. – Наразі мама із дитинчам перебувають в окремому вольєрі, який обігріваємо за допомогою парового опалення.

Євген Ткачик також зазначає, що годувати новонароджене з пляшечки не доводиться. Тварина споживає материнське молоко самостійно. Самка поводить себе спокійно. Агресію виявляє лише для захисту та охорони свого дитинчати.

– Попереду може бути проблемою зігнати самку з дитинчам в один вольєр з самцем. Але ми сподіваємося, що все буде добре, – каже директор зоопарку. – Вольєри, в якому перебувають самець та самка з новонародженим, розташовані поряд. Батько часто підходить до своєї донечки й облизує її.

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2019 року, 15:55 Переглядів: 336

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація