Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Подільському зоопарку народилося мавпеня Роздрукувати

У родині павіанів-гамадрилів у Подільському зоопарку справжній дитячий садочок. Про це повідомляє прес-служба комунального закладу обласної Ради. Взимку одна із самиць народила дівчинку, а цього тижня ще одна мавпа дала життя мавпеняткові хлопчику. Малюки є братиком і сестричкою по батькові. Джона, саме так звуть татка мавпенят, тимчасово відокремили від мам із дітьми. Він у сусідньому вольєрі.

Породілля і новонароджений малюк перебувають під контролем ветеринара.

– З новонародженою мавпочкою все добре, – зазначила майстер із догляду за тваринами Подільського зоопарку Наталія Чернищук. – Вона весь час біля мами, харчується материнським молоком. Мама теж почувається добре. Вона весь час біля дитини, не відходить ні на мить і рухається разом з нею, пригортаючи до себе.

Директор Подільського зоопарку Євген Ткачик каже, оскільки породілля годує груддю, у її раціоні збільшили кількість твердого і кисломолочного сиру, йогурту та інших молочних продуктів. Щодня годувальниці дають відварне м’ясо курятини, а також відварне яйце. Крім того, у її повсякденному раціоні виноград та інші фрукти. Обов’язковою щоденною стравою мавпи є насіння гарбуза. Воно не лише багате вітамінами і мінералами, але й має антигельмінтну властивість.

Як розповідають працівники зоопарку, фрукти та овочі молода мама їсть у будь-якому вигляді. Втім, як з’ясувалось, любить вона моркву і варену картоплю.

Майстер із догляду за тваринами розповіла, що поведінка породіллі цілком нормальна. Спокійно вона поводилась і до пологів. Самки постійно допомагають одна одній у догляду за дітьми. Виявляє інтерес до новонародженого і малеча, яка народилася раніше.

Повернутись Створено: 19 серпня 2019 року, 17:41 Переглядів: 158

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація