23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Подільському зоопарку народилося мавпеня Роздрукувати

У родині павіанів-гамадрилів у Подільському зоопарку справжній дитячий садочок. Про це повідомляє прес-служба комунального закладу обласної Ради. Взимку одна із самиць народила дівчинку, а цього тижня ще одна мавпа дала життя мавпеняткові хлопчику. Малюки є братиком і сестричкою по батькові. Джона, саме так звуть татка мавпенят, тимчасово відокремили від мам із дітьми. Він у сусідньому вольєрі.

Породілля і новонароджений малюк перебувають під контролем ветеринара.

– З новонародженою мавпочкою все добре, – зазначила майстер із догляду за тваринами Подільського зоопарку Наталія Чернищук. – Вона весь час біля мами, харчується материнським молоком. Мама теж почувається добре. Вона весь час біля дитини, не відходить ні на мить і рухається разом з нею, пригортаючи до себе.

Директор Подільського зоопарку Євген Ткачик каже, оскільки породілля годує груддю, у її раціоні збільшили кількість твердого і кисломолочного сиру, йогурту та інших молочних продуктів. Щодня годувальниці дають відварне м’ясо курятини, а також відварне яйце. Крім того, у її повсякденному раціоні виноград та інші фрукти. Обов’язковою щоденною стравою мавпи є насіння гарбуза. Воно не лише багате вітамінами і мінералами, але й має антигельмінтну властивість.

Як розповідають працівники зоопарку, фрукти та овочі молода мама їсть у будь-якому вигляді. Втім, як з’ясувалось, любить вона моркву і варену картоплю.

Майстер із догляду за тваринами розповіла, що поведінка породіллі цілком нормальна. Спокійно вона поводилась і до пологів. Самки постійно допомагають одна одній у догляду за дітьми. Виявляє інтерес до новонародженого і малеча, яка народилася раніше.

Повернутись Створено: 19 серпня 2019 року, 17:41 Переглядів: 101

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація