Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Подільському зоопарку новий мешканець – двогорбий верблюд Роздрукувати

Нещодавно у Подільському зоопарку відбулося поповнення. За сприяння мецената ПАТ «ПлазмаТек» в зоопарк придбано білого двогорбого верблюда. До цього тварина перебувала у приватному зоопарку Донецької області, потім – у Іллінецькому районі Вінницької області. Новий мешканець став справжньою окрасою зоопарку, адже Подільський зоопарк користується неабиякою популярністю серед вінничан та гостей міста. За офіційною статистикою протягом минулого року зоопарк відвідали 40 тисяч осіб, а протягом п’яти місяців поточного року – 31 тисяча відвідувачів, що свідчить про високий рівень туристичної привабливості зоопарку.

Днями із роботою Подільського зоопарку ознайомилися перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко спільно з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком. Про роботу зазначеного об’єкта розповів перший заступник генерального директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісового підприємства  «Віноблагроліс» Юрій Іорданов.

– Придбання білого верблюда є ще одним кроком для популяризації Подільського зоопарку, що надасть можливість відвідувачам побачити багатство фауни з різних куточків світу, – зауважив Андрій Гижко. – Також нещодавно Подільський зоопарк став одним із переможців конкурсного відбору проектів регіонального розвитку секторальної підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг фінансування проекту становить 11,7 млн грн. Також зараз ми працюємо над тим, щоб Подільський зоопарк було включено до усіх туристичних маршрутів Вінниччини.

За словами Андрія Гижка, реалізація проекту передбачає підвищення рівня привабливості зоопарку, як туристичного об’єкту. Передбачається збільшення кількості туристів у Вінницькій області шляхом створення конкурентоспроможного туристичного продукту – центру сімейного дозвілля на базі зоопарку; створення в області умов для організації повноцінного сімейного відпочинку; сприяння збереженню і відтворенню в штучних умовах рідкісних та занесених до Червоної книги тварин та птахів; здійснення промоції туристичного потенціалу Вінницького регіону.

За словами першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, на сьогодні вже налагоджується співпраця з туристичними компаніями, зокрема, з КП «Подільський туристично-інформаційний центр». Окрім цього, розміщується відповідна реклами та передбачено модернізацію сайту Подільського зоопарку. Андрій Гижко також зауважив, що розвиток туристичної привабливості Вінниччини дозволить продемонструвати особливості регіону в різні пори року, що також сприятиме розширенню можливостей для розвитку сфери бізнесу.

– На сьогодні туризм є однією із найбільш перспективних галузей економіки, яка швидко розвивається. Якщо до 2015 року українці переважно обирали туризм за кордоном, то на сьогодні громадяни віддають перевагу внутрішньому туризму, – зазначив Андрій Гижко.

Нагадаємо, що триває будівництво другої черги закритих вольєрів для ведмежого містечка. Варто зазначити, що введений в експлуатацію комплекс першої черги надає можливості для повноцінного проживання та розмноження тварин. Крім цього, наявна відповідна система безпеки, яка вберігає відвідувачів та персонал від контакту з тваринами. Також перша черга ведмежого містечка облаштована відповідними фільтраційними установками, що надають можливість утримувати тварин у належних умовах.

Повернутись Створено: 27 липня 2018 року, 14:55 Переглядів: 537

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація