28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Подільському зоопарку розпочали будівництво вольєру для рисей Роздрукувати

У Подільському зоопарку з’являться нові мешканці – пара молодих рисей. Для них почали зводити вольєр. Будівельні роботи проводять за кошти обласного бюджету. В рамках Обласної програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки на зміцнення матеріально-технічної бази зоопарку виділено 300 тис. грн. З них 25 тисяч витратили на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Тендер із будівництва вольєру з очікуваною вартістю у 269 818,00 гривень виграло вінницьке підприємство ТОВ «Вінтехбуд», яке запропонувало свої послуги на 50 тис. грн дешевше. Відповідно до інформації про закупівлю на сайті Prozorro, роботи, передбачені договором, підприємство має завершити до кінця цього року.

Втім, як зазначає директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик, виділених з обласного бюджету коштів на будівництво нового вольєру не вистачить. Тож, добудовуватимуть об’єкт за кошти з власної господарської діяльності.

– Рисі – червонокнижні тварини, тож, до будівництва вольєрів для них є особливі вимоги, – зазначає директор звіринцю. – Одна з них – це площа вольєру. Утримувати таких тварин потрібно у вольєрах, площа яких становить не менше 300 квадратних метрів на пару. Ми запроєктували 314 квадратних метрів на пару тварин.

Придбати рисей Подільський зоопарк зможе лише після того, як покаже нинішньому власнику тварин, що у зоопарку створені всі необхідні умови для їхнього перебування. Звідки привезуть тварин, поки-що невідомо. За словами директора Подільського зоопарку, розглядаються різні варіанти. Не виключено, що рисі приїдуть з-за кордону.

Новий об’єкт будують на місці вольєру, в якому жив сірий вовк.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2019 року, 15:25 Переглядів: 667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація