Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Подільському зоопарку розпочали будівництво вольєру для рисей Роздрукувати

У Подільському зоопарку з’являться нові мешканці – пара молодих рисей. Для них почали зводити вольєр. Будівельні роботи проводять за кошти обласного бюджету. В рамках Обласної програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки на зміцнення матеріально-технічної бази зоопарку виділено 300 тис. грн. З них 25 тисяч витратили на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Тендер із будівництва вольєру з очікуваною вартістю у 269 818,00 гривень виграло вінницьке підприємство ТОВ «Вінтехбуд», яке запропонувало свої послуги на 50 тис. грн дешевше. Відповідно до інформації про закупівлю на сайті Prozorro, роботи, передбачені договором, підприємство має завершити до кінця цього року.

Втім, як зазначає директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик, виділених з обласного бюджету коштів на будівництво нового вольєру не вистачить. Тож, добудовуватимуть об’єкт за кошти з власної господарської діяльності.

– Рисі – червонокнижні тварини, тож, до будівництва вольєрів для них є особливі вимоги, – зазначає директор звіринцю. – Одна з них – це площа вольєру. Утримувати таких тварин потрібно у вольєрах, площа яких становить не менше 300 квадратних метрів на пару. Ми запроєктували 314 квадратних метрів на пару тварин.

Придбати рисей Подільський зоопарк зможе лише після того, як покаже нинішньому власнику тварин, що у зоопарку створені всі необхідні умови для їхнього перебування. Звідки привезуть тварин, поки-що невідомо. За словами директора Подільського зоопарку, розглядаються різні варіанти. Не виключено, що рисі приїдуть з-за кордону.

Новий об’єкт будують на місці вольєру, в якому жив сірий вовк.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2019 року, 15:25 Переглядів: 248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація