Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Подільському зоопарку відкрили вольєри для плаваючих птахів Роздрукувати

1 червня, в День захисту прав дитини, у Подільському зоопарку, створеного на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс", відбулось урочисте відкриття вольєрів для плаваючих птахів та презентація нового проекту будівництва великого ведмежого містечка під відкритим небом.

З нагоди урочистого дійства до зоопарку завітали керівники області та міста, депутати обласної Ради, працівники обласних департаментів ОДА і виконавчого апарату обласної Ради, дорослі й маленькі вінничани, а також жителі прилеглих до міста районів.

Із святковою подією працівників зоопарку і присутніх діток привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а також Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Сьогодні у нас подвійне свято – Міжнародний День захисту прав дитини і свято в нашому комунальному підприємстві. Я хочу подякувати керівництву та всьому колективу, які багато років поспіль роблять дуже добру справу. І ця справа – єдина в Україні, що стосується таких закладів. Тому все, що ви сьогодні будете презентувати, сторицею віддасться в душах наших діток, – наголосив у вітальному слові Анатолій Олійник.

Висловивши слова подяки всім, хто долучився до будівництва вольєрів, керівники обласної влади і Митрополит Симеон перерізали символічну червону стрічку перед входом до нового помешкання для пернатих водоплаваючих.

Для всіх бажаючих було проведено екскурсію по території, де мешкають тварини і птахи, презентовано новий проект будівництва великого ведмежого містечка під відкритим небом, а на малечу чекали конкурси, ігри та розваги, організовані колективом підприємства.

Для довідки: в грудні 2005 року на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» було створено зоологічний розплідник, і вже за рік рішенням сесії обласної Ради №183 від 29.12.2006 року був перейменований в зоопарк місцевого значення. Відокремлений підрозділ Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» є наймолодшим в Україні, який з кожним роком стає привабливішим куточком нашого краю та міста.

У 2014 році вступив  до Української Асоціації зоопарків та акваріумів і займає III місце з розвитку.

Загальна площа зоопарку становить 8,9 гектарів. На утриманні знаходяться 38 видів звірів в кількості 104 особин та 27 видів птахів в кількості 107 особин. Із загальної кількості в зоопарку знаходиться 8 видів червонокнижних звірів та птахів.

У 2014 році було збудовано вольєр для зебр з паровим опаленням, на сьогодні ведуться перемовини з керівництвом європейських зоопарків про придбання пари цих екзотичних тварин.

У 2014-2015 роках завершено будівництво вольєрів для приматів і для птахів; замінено значну частину дерев’яних парканів; облаштовано дитячий майданчик для найменших відвідувачів зоопарку та приміщення для працівників; виконані роботи з благоустрою подвір’я та квітників.

Протягом 2016-го року планується продовження будівництва експозиційних доріжок навколо вольєрів з оленями і зубрами та закінчення будівництва вольєру для носух та єнотів.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

Повернутись Створено: 1 червня 2016 року, 16:48

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація