Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Подільському зоопарку відкрили вольєри для плаваючих птахів Роздрукувати

1 червня, в День захисту прав дитини, у Подільському зоопарку, створеного на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс", відбулось урочисте відкриття вольєрів для плаваючих птахів та презентація нового проекту будівництва великого ведмежого містечка під відкритим небом.

З нагоди урочистого дійства до зоопарку завітали керівники області та міста, депутати обласної Ради, працівники обласних департаментів ОДА і виконавчого апарату обласної Ради, дорослі й маленькі вінничани, а також жителі прилеглих до міста районів.

Із святковою подією працівників зоопарку і присутніх діток привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а також Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Сьогодні у нас подвійне свято – Міжнародний День захисту прав дитини і свято в нашому комунальному підприємстві. Я хочу подякувати керівництву та всьому колективу, які багато років поспіль роблять дуже добру справу. І ця справа – єдина в Україні, що стосується таких закладів. Тому все, що ви сьогодні будете презентувати, сторицею віддасться в душах наших діток, – наголосив у вітальному слові Анатолій Олійник.

Висловивши слова подяки всім, хто долучився до будівництва вольєрів, керівники обласної влади і Митрополит Симеон перерізали символічну червону стрічку перед входом до нового помешкання для пернатих водоплаваючих.

Для всіх бажаючих було проведено екскурсію по території, де мешкають тварини і птахи, презентовано новий проект будівництва великого ведмежого містечка під відкритим небом, а на малечу чекали конкурси, ігри та розваги, організовані колективом підприємства.

Для довідки: в грудні 2005 року на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» було створено зоологічний розплідник, і вже за рік рішенням сесії обласної Ради №183 від 29.12.2006 року був перейменований в зоопарк місцевого значення. Відокремлений підрозділ Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» є наймолодшим в Україні, який з кожним роком стає привабливішим куточком нашого краю та міста.

У 2014 році вступив  до Української Асоціації зоопарків та акваріумів і займає III місце з розвитку.

Загальна площа зоопарку становить 8,9 гектарів. На утриманні знаходяться 38 видів звірів в кількості 104 особин та 27 видів птахів в кількості 107 особин. Із загальної кількості в зоопарку знаходиться 8 видів червонокнижних звірів та птахів.

У 2014 році було збудовано вольєр для зебр з паровим опаленням, на сьогодні ведуться перемовини з керівництвом європейських зоопарків про придбання пари цих екзотичних тварин.

У 2014-2015 роках завершено будівництво вольєрів для приматів і для птахів; замінено значну частину дерев’яних парканів; облаштовано дитячий майданчик для найменших відвідувачів зоопарку та приміщення для працівників; виконані роботи з благоустрою подвір’я та квітників.

Протягом 2016-го року планується продовження будівництва експозиційних доріжок навколо вольєрів з оленями і зубрами та закінчення будівництва вольєру для носух та єнотів.

 

 

Повернутись Створено: 1 червня 2016 року, 16:48 Переглядів: 1361

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація