23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Подільському зоопарку відкрили вольєри для плаваючих птахів Роздрукувати

1 червня, в День захисту прав дитини, у Подільському зоопарку, створеного на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс", відбулось урочисте відкриття вольєрів для плаваючих птахів та презентація нового проекту будівництва великого ведмежого містечка під відкритим небом.

З нагоди урочистого дійства до зоопарку завітали керівники області та міста, депутати обласної Ради, працівники обласних департаментів ОДА і виконавчого апарату обласної Ради, дорослі й маленькі вінничани, а також жителі прилеглих до міста районів.

Із святковою подією працівників зоопарку і присутніх діток привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а також Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Сьогодні у нас подвійне свято – Міжнародний День захисту прав дитини і свято в нашому комунальному підприємстві. Я хочу подякувати керівництву та всьому колективу, які багато років поспіль роблять дуже добру справу. І ця справа – єдина в Україні, що стосується таких закладів. Тому все, що ви сьогодні будете презентувати, сторицею віддасться в душах наших діток, – наголосив у вітальному слові Анатолій Олійник.

Висловивши слова подяки всім, хто долучився до будівництва вольєрів, керівники обласної влади і Митрополит Симеон перерізали символічну червону стрічку перед входом до нового помешкання для пернатих водоплаваючих.

Для всіх бажаючих було проведено екскурсію по території, де мешкають тварини і птахи, презентовано новий проект будівництва великого ведмежого містечка під відкритим небом, а на малечу чекали конкурси, ігри та розваги, організовані колективом підприємства.

Для довідки: в грудні 2005 року на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» було створено зоологічний розплідник, і вже за рік рішенням сесії обласної Ради №183 від 29.12.2006 року був перейменований в зоопарк місцевого значення. Відокремлений підрозділ Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» є наймолодшим в Україні, який з кожним роком стає привабливішим куточком нашого краю та міста.

У 2014 році вступив  до Української Асоціації зоопарків та акваріумів і займає III місце з розвитку.

Загальна площа зоопарку становить 8,9 гектарів. На утриманні знаходяться 38 видів звірів в кількості 104 особин та 27 видів птахів в кількості 107 особин. Із загальної кількості в зоопарку знаходиться 8 видів червонокнижних звірів та птахів.

У 2014 році було збудовано вольєр для зебр з паровим опаленням, на сьогодні ведуться перемовини з керівництвом європейських зоопарків про придбання пари цих екзотичних тварин.

У 2014-2015 роках завершено будівництво вольєрів для приматів і для птахів; замінено значну частину дерев’яних парканів; облаштовано дитячий майданчик для найменших відвідувачів зоопарку та приміщення для працівників; виконані роботи з благоустрою подвір’я та квітників.

Протягом 2016-го року планується продовження будівництва експозиційних доріжок навколо вольєрів з оленями і зубрами та закінчення будівництва вольєру для носух та єнотів.

 

 

Повернутись Створено: 1 червня 2016 року, 16:48 Переглядів: 1327

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація