23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Подільському зоопарку відкрито дитячий майданчик Роздрукувати

Подільський зоопарк, що знаходиться на території обласного комунального підприємства «Віноблагроліс», відвідують чимало вінничан та гостей міста. Відкриття дитячого майданчика стало черговим кроком у покращенні умов відпочинку населення. В урочистій церемонії перерізання червоної стрічки взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Свято проходило під супровід духового оркестру та шоу аніматорів. Присутніх привітали представники влади та спонсори, завдяки яким було виготовлено та змонтовано майданчик.

– Все це зроблено для дітей, аби привити їм любов до природи, щоб було їм де побавитись. Зоопарк діє завдяки ентузіазму колективу та керівника обласного підприємства «Віноблагроліс» і ми вдячні всім, хто долучився до процесу його оновлення та створення дитячого майданчика, – наголосив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Площа території зоопарку майже 14 га. Тут мешкає до 150 видів свійських і диких тварин.

Протягом минулого та поточного років було поновлено чимало куточків для відпочинку, покращено під’їздні шляхи, збудовано прохідну з касою та магазинчиком. Зроблено реконструкції вольєрів, покрівель приміщень, зведено зимники для приматів і зебрів.

Як зазначив директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, на виконання цих робіт було вкладено більше 1 млн. грн. За його словами, Вінницький зоопарк за рік-два стане одним з найкращих місць для відпочинку в обласному центрі.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 17:56 Переглядів: 1142

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація