Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Подільському зоопарку відкрито дитячий майданчик Роздрукувати

Подільський зоопарк, що знаходиться на території обласного комунального підприємства «Віноблагроліс», відвідують чимало вінничан та гостей міста. Відкриття дитячого майданчика стало черговим кроком у покращенні умов відпочинку населення. В урочистій церемонії перерізання червоної стрічки взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Свято проходило під супровід духового оркестру та шоу аніматорів. Присутніх привітали представники влади та спонсори, завдяки яким було виготовлено та змонтовано майданчик.

– Все це зроблено для дітей, аби привити їм любов до природи, щоб було їм де побавитись. Зоопарк діє завдяки ентузіазму колективу та керівника обласного підприємства «Віноблагроліс» і ми вдячні всім, хто долучився до процесу його оновлення та створення дитячого майданчика, – наголосив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Площа території зоопарку майже 14 га. Тут мешкає до 150 видів свійських і диких тварин.

Протягом минулого та поточного років було поновлено чимало куточків для відпочинку, покращено під’їздні шляхи, збудовано прохідну з касою та магазинчиком. Зроблено реконструкції вольєрів, покрівель приміщень, зведено зимники для приматів і зебрів.

Як зазначив директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, на виконання цих робіт було вкладено більше 1 млн. грн. За його словами, Вінницький зоопарк за рік-два стане одним з найкращих місць для відпочинку в обласному центрі.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 17:56 Переглядів: 1242

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація