Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У «Подільському зоопарку» відзначили обрядове свято Роздрукувати

Сьогодні, 7 липня, на території «Подільського зоопарку» для вінничан та гостей міста провели обрядове  свято «Як на Івана, як на Купала». Урочисте відкриття розпочали заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, депутат обласної Ради Ігор Хміль,  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, а також директор  Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець та директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик.

- У святі Івана Купала переплетено і дохристиянські, і християнські традиції, адже 7 липня християни відзначають день народження Іоанна Предтечі, який хрестив Ісуса Христа в річці Йордані, - зазначив у своєму вітальному слові Ігор Вікторович. - Бажаю, щоб купальське вогнище очистило вас від усіх хвороб та негараздів, а легендарний цвіт папороті дав віру у надзвичайне та дивовижне.

Для відвідувачів «Подільського зоопарку» приготували цікаву та насичену програму. Всі присутні здійснили екскурс в історію свята Івана Купала, на дітей чекала розважальна програма,  майстер-клас з плетіння вінків та конкурс на найкращий вінок.  Особливо сподобалася глядачам театралізована вистава за участю Водяного і Купалочки та прикрашання купальського дерева Марени. На завершення свята перед глядачами виступили шоу балет «Екстрім» та фольклорний ансамбль «Зорепад».

 

 

Повернутись Створено: 7 липня 2017 року, 22:05 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація