26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Подільському зоопарку з 1 по 3 червня зустрічатимуть 1200 дітей з малозабезпечених сімей Роздрукувати

Вінницький Подільський зоопарк діти та дорослі відвідують протягом всього року. А з 1 по 3 червня у зоопарку пройде свято «Подорож у дитячий світ», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.  Запрошені 1200 дітей з малозабезпечених сімей.

В зоопарку живуть верблюди, гімалайські та бурі ведмеді, зубри, бізони, граціозні олені,  козулі та лами, різні види  мавпочок, сулікати та дикобрази. Цікаво спостерігати за життям вовків, лисиць, диких кабанів. Велике розмаїття тут і пернатих. Серед них - павичі, страуси, чаплі, степові орли, екзотичні папужки.

Для 52 видів тварин, а всього тут утримують до 250  тварин і птахів,  готують індивідуальний збалансований раціон, в зимовий період його збагачують вітамінами та мінералами.  

Цього року  мають  потомство сірого буйвола та альпаки. 

- Для якісної племінної роботи необхідно періодично проводити ротацію тварин, аби не допустити родинного спарювання, - говорить директор  Подільського зоопарку Євген Ткачик. - Тож постійно співпрацюємо з іншими звіринцями.

Утримання  Подільського зоопарку у 2016 році обійшлося  майже у 2 млн. грн., з яких  1 млн. 200 тис. грн. надійшло з обласного бюджету.  Решту забезпечили дочірні підприємства ВОКСЛП «Віноблаголісу», до структури якого входить зоопарк. Вони дбають про заготівлю кормів та з кожним роком покращують благоустрій території.

Цього року на розбудову зоопарку  спрямують 4,5 млн. грн.  Зокрема, на нові, більш комфортні, три вольєри для ведмедів.  Проект коштує 12 млн. грн.,  їх отримають за рахунок обласного конкурсу регіонального розвитку. Першу чергу будівництва скоро розпочнуть.  Зараз займаються облаштуванням вольєрів для сулікатів, широконосих великих черепах, фініків та носух. Планують завезти сибірських козерогів. Минулого року  збудували вольєри для водоплавної птиці – лебедів та пеліканів. 

Багато попрацювали над ландшафтним дизайном, квітучими алеями, затишними альтанками.  Для дітей облаштували кілька ігрових майданчиків. Впорядкування території, яка сягає понад 8 га, продовжують і зараз.  Покращення умов у Подільському зоопарку можливе завдяки стабільності в господарській діяльності обласного комунального підприємства «Віноблагроліс».  Воно базується на відтворенні лісового фонду регіону та заготівлі деревини.  В користуванні дочірніх районних підприємств 130 тис. га земель лісового фонду області та 80 тис. га мисливських і водних угідь.  Тож «Віноблагроліс» дбає  про популяцію звірів, птахів і в дикій природі,  про рівновагу флори та фауни.

Повернутись Створено: 31 травня 2017 року, 12:59 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація