21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Подільському зоопарку з 1 по 3 червня зустрічатимуть 1200 дітей з малозабезпечених сімей Роздрукувати

Вінницький Подільський зоопарк діти та дорослі відвідують протягом всього року. А з 1 по 3 червня у зоопарку пройде свято «Подорож у дитячий світ», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.  Запрошені 1200 дітей з малозабезпечених сімей.

В зоопарку живуть верблюди, гімалайські та бурі ведмеді, зубри, бізони, граціозні олені,  козулі та лами, різні види  мавпочок, сулікати та дикобрази. Цікаво спостерігати за життям вовків, лисиць, диких кабанів. Велике розмаїття тут і пернатих. Серед них - павичі, страуси, чаплі, степові орли, екзотичні папужки.

Для 52 видів тварин, а всього тут утримують до 250  тварин і птахів,  готують індивідуальний збалансований раціон, в зимовий період його збагачують вітамінами та мінералами.  

Цього року  мають  потомство сірого буйвола та альпаки. 

- Для якісної племінної роботи необхідно періодично проводити ротацію тварин, аби не допустити родинного спарювання, - говорить директор  Подільського зоопарку Євген Ткачик. - Тож постійно співпрацюємо з іншими звіринцями.

Утримання  Подільського зоопарку у 2016 році обійшлося  майже у 2 млн. грн., з яких  1 млн. 200 тис. грн. надійшло з обласного бюджету.  Решту забезпечили дочірні підприємства ВОКСЛП «Віноблаголісу», до структури якого входить зоопарк. Вони дбають про заготівлю кормів та з кожним роком покращують благоустрій території.

Цього року на розбудову зоопарку  спрямують 4,5 млн. грн.  Зокрема, на нові, більш комфортні, три вольєри для ведмедів.  Проект коштує 12 млн. грн.,  їх отримають за рахунок обласного конкурсу регіонального розвитку. Першу чергу будівництва скоро розпочнуть.  Зараз займаються облаштуванням вольєрів для сулікатів, широконосих великих черепах, фініків та носух. Планують завезти сибірських козерогів. Минулого року  збудували вольєри для водоплавної птиці – лебедів та пеліканів. 

Багато попрацювали над ландшафтним дизайном, квітучими алеями, затишними альтанками.  Для дітей облаштували кілька ігрових майданчиків. Впорядкування території, яка сягає понад 8 га, продовжують і зараз.  Покращення умов у Подільському зоопарку можливе завдяки стабільності в господарській діяльності обласного комунального підприємства «Віноблагроліс».  Воно базується на відтворенні лісового фонду регіону та заготівлі деревини.  В користуванні дочірніх районних підприємств 130 тис. га земель лісового фонду області та 80 тис. га мисливських і водних угідь.  Тож «Віноблагроліс» дбає  про популяцію звірів, птахів і в дикій природі,  про рівновагу флори та фауни.

Повернутись Створено: 31 травня 2017 року, 12:59 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація