Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Погребищі вшанували борців за незалежність України Роздрукувати

У місті Погребищі відбулась хресна хода до пам’ятного знаку «Хрест Борцям за Волю України». Цю подію присвятили святу Покрови Пресвятої Богородиці й Дню Захисника України.

Сотні погребищан, не дивлячись на несприятливу погоду, згуртовано прийшли віддати шану усім героям, які захищали і продовжують захищати вільну та незалежну Україну. Участь у ході взяли депутат обласної Ради Михайло Повшедний, голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський, заступник голови райради Ігор Гордійчук, голова райдержадміністрації Іван Вінник, представники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади району, учасники бойових дій та антитерористичної операції.

– Мене дуже тішить, що люди пам’ятають нашу історію і розуміють сьогодення, зокрема, причини війни на Сході України. Ми повинні завжди берегти пам’ять про наших героїв, які віддали своє життя за незалежність країни. Дякую усім учасникам цієї благородної Хресної ходи, – прокоментував Михайло Повшедний.

Хвилиною мовчання погребищани вшанували пам’ять загиблих героїв за свободу і волю України, за її соборність. Перед присутніми виступили голова районної ради Сергій Волинський, військовий комісар Погребищенського районного військового комісаріату Олександр Тригуб, голова районної Спілки учасників АТО Микола Маценко. Представники духовенства відслужили панахиду, потім всі бажаючі поклали квіти до Хреста Борцям за Волю України.

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2017 року, 11:18 Переглядів: 631

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація