23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Погребищі вшанували борців за незалежність України Роздрукувати

У місті Погребищі відбулась хресна хода до пам’ятного знаку «Хрест Борцям за Волю України». Цю подію присвятили святу Покрови Пресвятої Богородиці й Дню Захисника України.

Сотні погребищан, не дивлячись на несприятливу погоду, згуртовано прийшли віддати шану усім героям, які захищали і продовжують захищати вільну та незалежну Україну. Участь у ході взяли депутат обласної Ради Михайло Повшедний, голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський, заступник голови райради Ігор Гордійчук, голова райдержадміністрації Іван Вінник, представники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади району, учасники бойових дій та антитерористичної операції.

– Мене дуже тішить, що люди пам’ятають нашу історію і розуміють сьогодення, зокрема, причини війни на Сході України. Ми повинні завжди берегти пам’ять про наших героїв, які віддали своє життя за незалежність країни. Дякую усім учасникам цієї благородної Хресної ходи, – прокоментував Михайло Повшедний.

Хвилиною мовчання погребищани вшанували пам’ять загиблих героїв за свободу і волю України, за її соборність. Перед присутніми виступили голова районної ради Сергій Волинський, військовий комісар Погребищенського районного військового комісаріату Олександр Тригуб, голова районної Спілки учасників АТО Микола Маценко. Представники духовенства відслужили панахиду, потім всі бажаючі поклали квіти до Хреста Борцям за Волю України.

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2017 року, 11:18 Переглядів: 507

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація