Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У полі зору Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся із жителями Кирнасівки

27 квітня по завершенні засідання сесії обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із жителями Кирнасівки Тульчинського району, які того дня пікетували біля приміщення Вінницької обласної ради. Вимога ініціативної групи протестуючих – влада має втрутитися у конфлікт працівників місцевого цукрового заводу та його власника, який намагається ліквідувати підприємство шляхом порізки обладнання на брухт. 24 квітня у Кирнасівці відбулася чергова спроба представників власника знищити завод, але селяни не допустили найманців на територію.

Під час зустрічі з кирнасівчанами Сергій Татусяк повідомив, що депутати на сесії прийняли звернення пікетників і будуть вжиті заходи щодо його виконання:
– Я розумію, що влада має разом з громадою серйозно протистояти нинішньому власнику. І, крім цього, сприяти пошуку нового інвестора, який би не просто формально володів підприємством, а запустив завод в роботу, – наголосив С.Татусяк.
Вислухавши скарги кирнасівчан, голова облради дав їм кілька порад щодо того, яким чином відстоювати свої права надалі і повідомив, що робитиме зі свого боку обласна Рада та він особисто. Зокрема, Сергій Татусяк запланував переговори з керівниками структур, в компетенції яких вплинути на ситуацію в Кирнасівці. Крім того, голова обіцяв селянам юридичну допомогу, оскільки на сьогодні їхня справа розглядається в судах.

 

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація