23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У полі зору Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся із жителями Кирнасівки

27 квітня по завершенні засідання сесії обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із жителями Кирнасівки Тульчинського району, які того дня пікетували біля приміщення Вінницької обласної ради. Вимога ініціативної групи протестуючих – влада має втрутитися у конфлікт працівників місцевого цукрового заводу та його власника, який намагається ліквідувати підприємство шляхом порізки обладнання на брухт. 24 квітня у Кирнасівці відбулася чергова спроба представників власника знищити завод, але селяни не допустили найманців на територію.

Під час зустрічі з кирнасівчанами Сергій Татусяк повідомив, що депутати на сесії прийняли звернення пікетників і будуть вжиті заходи щодо його виконання:
– Я розумію, що влада має разом з громадою серйозно протистояти нинішньому власнику. І, крім цього, сприяти пошуку нового інвестора, який би не просто формально володів підприємством, а запустив завод в роботу, – наголосив С.Татусяк.
Вислухавши скарги кирнасівчан, голова облради дав їм кілька порад щодо того, яким чином відстоювати свої права надалі і повідомив, що робитиме зі свого боку обласна Рада та він особисто. Зокрема, Сергій Татусяк запланував переговори з керівниками структур, в компетенції яких вплинути на ситуацію в Кирнасівці. Крім того, голова обіцяв селянам юридичну допомогу, оскільки на сьогодні їхня справа розглядається в судах.

 

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація