23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У полі зору Роздрукувати

Рада Європи моніторить українське місцеве самоврядування

21 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у робочій зустрічі моніторингової групи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи з представниками всеукраїнських асоціації органів місцевого самоврядування (Українська асоціація районних та обласних рад, Асоціація міст України, Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад) та з представниками делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.
Моніторингову групу представляли – Фабіо Пеллегріні, член палати місцевих влад Конгресу (Італія); Паскаль Манажан, член палати регіональних влад Конгресу (Франція); Бернд Зіммельгорен, член групи незалежних експертів Конгресу (Німеччина); Седеф Санкошак, заступник секретаря моніторингового комітету Конгресу; Дана Коробка, експерт з питань місцевого самоврядування (Російська Федерація). Візитери цікавились станом розвитку місцевого самоврядування в Україні а також найбільш суттєвими перетворення, які відбуваються в Україні на державному рівні у напрямі децентралізації.
Другу частину зустрічі було присвячено більш вужчій та конкретній темі, а саме: діяльності асоціацій органів місцевого самоврядування. Українську асоціацію районних та обласних рад представляли президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова постійної Комісії Асоціації з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк, голова Луганської обласної ради Валерій Голенко та голова Секретаріату Асоціації Юрій Андрійчук. Керівники всеукраїнських асоціацій надали моніторинговій групі інформацію про діяльність та роль українських асоціацій як інструменту просування інтересів місцевих влад на державному рівні.
Під час зустрічі неодноразово наголошувалось на тому, що головним завданням всеукраїнських асоціації органів місцевого самоврядування є розвиток місцевого самоврядування в Україні, і що асоціації зацікавлені у рекомендаціях наданих Європейською стороною. Результатами візиту делегації Конгресу місцевих і регіональних влад Європи, стане звіт, який буде представлено у жовтні 2012 року.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація