Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У «політесі» відзначили 90-ліття професора Івана Кузьміна Роздрукувати

3 лютого відбулися урочистості з нагоди 90-ліття доктора технічних наук, професора кафедри комп’ютерних систем управління ВНТУ Івана Кузьміна, котрий очолював Вінницький політехнічний інститут з 1976 по 1989 роки.

Від імені обласної Ради та облдержадміністрації ювіляра вітали перший заступник голови облради Ігор Кревський та заступник голови ОДА Любов Спірідонова. І.Кревський вручив Івану Васильовичу Подяку обласної Ради та облдержадміністрації та передав вітальний адрес від голови облради Сергія Татусяка.

У ньому, зокрема, йдеться: «Вінниччина й Україна знає та цінує Вас як талановитого науковця, професіонала високого ґатунку, мудрого наставника, людину чіткої громадянської позиції та великого серця. У всі часи розвитку України Ви завжди принципово й об’єктивно обстоювали вітчизняну технічну науку. Тож бажаю, щоб підґрунтям Вашого особистого щастя і довголіття були міцне здоров`я, натхненна думка й щирі почуття. А людська шана хай буде подякою за плідну багаторічну працю!».

Довідка: Іван Кузьмін – відомий український вчений у галузі обчислювальної техніки, лауреат Державної премії України, заслужений діяч науки і техніки України, стипендіат Президента України. Нагороджений 30-тьма урядовими нагородами, зокрема орденами Трудового Червоного Прапора, «За дружбу між народами», медалями «За бойові заслуги», «За трудову доблесть».

Опублікував понад 600 наукових праць і методичних посібників; має близько 100 винаходів, понад 400 наукових статей. У науковій школі професора Кузьміна підготовлено понад 40 докторів наук, понад 100 кандидатів наук.

 

 

Повернутись Створено: 4 лютого 2014 року, 14:33 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація