Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Польщі домовилися потоваришувати три міста Вінниччини, Молдови і Польщі Роздрукувати

31 жовтня в рамках ознайомчого візиту до Єврорегіону «Pro Europa Viadrina» делегація Єврорегіону «Дністер» зустрілася з мером міста Слубіце Любуського воєводства Польщі Томашом Цішевичем.

Мер ознайомив делегацію з механізмами залучення в місто інвестицій та коштів Європейських інститутів, транскордонними проектами і продемонстрував приклади економічного співробітництва в рамках польсько-німецького партнерства.

Директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер», начальник відділу зовнішніх зв'язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко поінформував мера про діяльність Вінницької області та Єврорегіону «Дністер», про контакти, які регіон підтримує з польськими партнерами.

Він запропонував апробувати польський досвід у реалізації спільних транскордонних проектів на території «Дністра», зокрема, шляхом підписання партнерських угод з прикордонним містом Вінниччини (Україна), Республіки Молдова та Слубіце (Польща). Томаш Цішевич підтримав цю ідею і підкреслив, що місто зацікавлене у співпраці з Вінницькою областю та Молдовою.

Сторони домовилися найближчим часом обмінятися конкретними планами та пропозиціями щодо майбутньої співпраці і визначитися з назвами міст з української та молдовської сторін, готових до укладання угоди.

Того ж дня під час перебування у м.Варшаві відбулася зустріч вінницько-молдовської делегації з членом правління Фонду солідарності Катаржиною Закрожімською. Вона поінформувала про діяльність фонду, його програми та напрями роботи. У ході зустрічі було досягнуто домовленості про підтримку з боку Фонду проектів, які будуть подаватися від громадських організацій Вінниччини та Єврорегіону «Дністер».

Присутній на зустрічі директор програми «Study tours to Poland» Мирослав Скорко ознайомив делегацію з цією програмою. Він повідомив, що в рамках програми протягом 10 років понад 1800 студентів з України пройшли стажування у Польщі. Відтак, обговорювалося питання стажування та навчання студентів ВНЗ Вінниччини в університетах Польщі.

Також в ході візиту відбулася зустріч з представниками відділу співробітництва з країнами Східної Європи Міністерства закордонних справ Польщі.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2013 року, 10:58 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація