23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Польщі домовилися потоваришувати три міста Вінниччини, Молдови і Польщі Роздрукувати

31 жовтня в рамках ознайомчого візиту до Єврорегіону «Pro Europa Viadrina» делегація Єврорегіону «Дністер» зустрілася з мером міста Слубіце Любуського воєводства Польщі Томашом Цішевичем.

Мер ознайомив делегацію з механізмами залучення в місто інвестицій та коштів Європейських інститутів, транскордонними проектами і продемонстрував приклади економічного співробітництва в рамках польсько-німецького партнерства.

Директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер», начальник відділу зовнішніх зв'язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко поінформував мера про діяльність Вінницької області та Єврорегіону «Дністер», про контакти, які регіон підтримує з польськими партнерами.

Він запропонував апробувати польський досвід у реалізації спільних транскордонних проектів на території «Дністра», зокрема, шляхом підписання партнерських угод з прикордонним містом Вінниччини (Україна), Республіки Молдова та Слубіце (Польща). Томаш Цішевич підтримав цю ідею і підкреслив, що місто зацікавлене у співпраці з Вінницькою областю та Молдовою.

Сторони домовилися найближчим часом обмінятися конкретними планами та пропозиціями щодо майбутньої співпраці і визначитися з назвами міст з української та молдовської сторін, готових до укладання угоди.

Того ж дня під час перебування у м.Варшаві відбулася зустріч вінницько-молдовської делегації з членом правління Фонду солідарності Катаржиною Закрожімською. Вона поінформувала про діяльність фонду, його програми та напрями роботи. У ході зустрічі було досягнуто домовленості про підтримку з боку Фонду проектів, які будуть подаватися від громадських організацій Вінниччини та Єврорегіону «Дністер».

Присутній на зустрічі директор програми «Study tours to Poland» Мирослав Скорко ознайомив делегацію з цією програмою. Він повідомив, що в рамках програми протягом 10 років понад 1800 студентів з України пройшли стажування у Польщі. Відтак, обговорювалося питання стажування та навчання студентів ВНЗ Вінниччини в університетах Польщі.

Також в ході візиту відбулася зустріч з представниками відділу співробітництва з країнами Східної Європи Міністерства закордонних справ Польщі.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2013 року, 10:58 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація