Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Представництві Єврорегіону «Дністер» при ЄС відбулася українсько-польська зустріч Роздрукувати

Представник Еврорегіону «Дністер» і Вінниччини при ЄС Олександр Мороз зустрівся з Головою Представництва Свєнтокшиського воєводства при ЄС К.Войчеком.

Під час бесіди провідними стали питання поглиблення ділового та економічного співробітництва Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» з польськими і європейськими партнерами. Відбувся обмін думками щодо перспектив проведення в травні 2014 року економічного форуму на Вінниччині, а також в Брюсселі, запланованому на квітень 2014 року.

Торкнулися і перспектив співпраці в освітній галузі. Зокрема, О.Мороз озвучив тезу про необхідність двосторонньої взаємодії на рівні вищих навчальних закладів:

– Розвиток партнерських взаємин між Сьвєнтокшиським технічним університетом і Вінницьким національним технічним університетом дозволить інтегрувати український виш до європейської міжуніверситетської спільноти і сприятиме співпраці в напрямі використання цільових фінансових програм ЄС, – резюмував представник від Вінниччини.

Згідно з досягнутими в ході двосторонньої зустрічі домовленостями, 18-19 листопада представники ділових кіл Єврорегіону «Дністер» візьмуть участь у заходах, спрямованих на популяризацію в ЄС імпортно-експортного потенціалу Вінницького регіону.

 

 

Повернутись Створено: 21 жовтня 2013 року, 13:23 Переглядів: 789

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація